نام کاربری:

کلمه عبور:


به خاطر داشتن

[ ]


تاریخ آغاز به فعالیت گروه پژوهشی دراگ دیسکاوری و تاسیس پایگاه دراگ دیسکاوری ایران ژانویه 2015 (دیماه 1393) است.

برای ثبت نام در پروژه ها و دوره های طراحی دارو، اینجا کلیک کنید.


دراگ دیسکاوری در پزشکی مولکولی

دراگ دیسکاوری در حیطه رشته پزشکی مولکولی است و دانشجویان و فارغ التحصیلان پزشکی مولکولی می بایست در این حیطه به روز باشند.

با مطالعه شبیه سازی دارویی و افزایش دانش خود در فارماکولوژی مولکولی گام های موثری در شناخت مکانیسم عمل بیماری ها و پیدا کردن روش های درمانی جدید بر می دارند.

---> ادامه طلب

بازدید از این صفحه امروز
کل بازدید ها: 4
تعداد نفرات بازدید کننده: 3

بازدید از این صفحه در کل
کل بازدید ها: 12749
تعداد نفرات بازدید کننده: 5971

کل سایت
کل بازدید ها: 85229
تعداد نفرات بازدید کننده: 33895

 

 
همکاری های پژوهشی

همکاری در سفارش
ISI Impact factor= 5.49 (Q1)

Kaboli, P.J., Bazrafkan, M., Ismail, P., and Ling, K.-H. (2017). A Novel One-Click Automated Drug Discovery tool: A New Approach Based on Binding Efficiency Indices. FASEB J. 31: 818.7-818.7.
ISI Impact factor= 5.49 (Q1)
برای ثبت نام و مشاهده فهرست کارگاه ها، اینجا کلیک کنیداز آنجاییکه هزینه کردن و استفاده از خدمات که با پرداخت وجهی از طرف شما همراه است به معنی این نیست که ارزش معنوی کار چشم پوشی شود در این صفحه وضعیت ما بر روی مقالات شفاف سازی می شود.

"شاهد این سخن ما هم این است که بسیاری از مقالات که توسط ژورنال ها منتشر می شوند یا از نویسنده وجه دریافت می کنند و یا از خواننده، اما نویسندگانی که از مقالات استفاده می کنند باید به  مقالات ارجاع داده و تخلف از این مورد بد  ترین تخلف در جامعه آکادمیک است. بهمین ترتیب نرم افزارها و یا کیت های آزمایشگاهی نیز که هزینه های گزافی بابت تهیه آنها پرداخت می شود، می بایست در مقاله یا در بخش رفرنس ها ارجاع شوند و یا در بخش Acknowledgment نام آنها ذکر شود.
"

با این توضیح و یادآوری مختصر شرایط ما بر روی مقالات مطابق  این دستورالعمل خواهد بود:

1- به عنوان نویسنده مسئول (Corresponding Author) و نیز در بخش Acknowledgement:
در پروژه های دراگ دیسکاوری که تحت عناوین دستیار یا پژوهشگر ارشد دراگ دیسکاوری تشکیل می شود. در تمام مقالاتی که از این پروژه ها مستخرج می شوند، اسامی دانشجویان یا پزوهشگرانی که توسط اینجانب هدایت می شوند در اسامی اول تا سوم خواهد بود، و اسم اینجانب که  استاد راهنمای پروژه ها هستم به عنوان نویسنده مسئول خواهد بود.

* در مورد پروژه های دراگ دیسکاوری مستقیم ما (که دستیاران و پژوهشگران ارشد برای آنها ثبت نام کرده اند)، هم به عنوان نویسنده مسئول (شخصیت حقیقی) و هم در بخش Acknowledgement (شخصیت حقوقی) خواهیم بود.


2- فقط به عنوان نویسنده مسئول (Corresponding Author): در مقالات مروری که از موضوع و پروپوزال شروع مقاله تا ویرایش از ما راهنمایی می خواهند و بر کار آنها نظارت داشته باشیم (با هر میزانی هزینه ای که پرداخت کرده باشند) اسم اینجانب به عنوان نویسنده مسئول و نام دانشجو یا همکار به عنوان نویسنده نخست خواهد بود.

3- به عنوان نویسنده مسئول دوم (Corresponding Author): در تمام مشاوره هایی که در بخش ویراستاری و مشاوره در نگارش مقاله از اینجانب بدون پرداخت وجه استفاده می شود، و معمولا این نوع مقالات از پایان نامه های دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا توسط اساتید آنها به من ارجاع شده است، جایگاه خود را به عنوان استاد مشاور در پروژه می دانم (چه در سیستم اداری دانشگاه  اسم اینجانب به عنوان استاد مشاور باشد و چه نباشد)، به عنوان نویسنده مسئول دوم قرار میگیرم.

* نویسنده مسئول تا دو نفر می توانند باشند از آنجاییکه استاد راهنمای اصلی دانشجو هم تمایل دارند نویسنده مسئول باشند اینجانب مشکلی با نویسنده مسئول دوم ندارم، مخصوصا که برای مکاتبه با ژورنال فقط نویسنده مسئول اجازه مکاتبه دارد. لذا اینگونه مقاله را اسان تر نیز پیگیری خواهم نمود.

4- در بخش Acknowledgement و بدون اسم در بخش نویسندگان: در پروژه هایی که برای آنالیز یا مشاوره دراگ دیسکاوری (غیر از پروژه های گروه پژوهشی پایگاه دراگ دیسکاوری ایران) به ما هزینه تعریف شده در سایت را می دهند، نیازی نیست اسم ما را به عنوان نویسنده قرار دهند و فقط به عنوان Acknowledgement خواهد بود.

* در مورد پروژه های دراگ دیسکاوری مستقیم ما (که دستیاران و پژوهشگران ارشد برای آنها ثبت نام کرده اند)، هم به عنوان نویسنده مسئول (شخصیت حقیقی) و هم در بخش Acknowledgement (شخصیت حقوقی) خواهیم بود.


5- نه به عنوان نویسنده و نه در بخش Acknowledgement:
در مشاوره های مقالات پژوهشی که صرفا از ما مشاوره گرفته می شود و ارتباطی با دراگ دیسکاوری ندارد، چنانچه نویسنده مقالات فقط از ما ویرایش بخواهد و هزینه تعریف شده را پرداخت کند، اسم ما به هیچ صورتی در مقاله نخواهد بود.

در بخش Acknowledgement پس از هماهنگی با ما میتواند متنی مشابه زیر داشته باشد:

The authors would like to appreciate the Drug Discovery Research Groups (www.drugdiscovery.ir) for the collaboration in molecular modelling specially for professional supports in molecular dynamics simulations

در بخش نویسندگان بصورت زیر است (موقعیت در جمع نویسندگان با هماهنگی قبلی با اینجانب است):

Parham Jabbarzadeh Kaboli
Department of Biomedical Science, Faculty of Medicine and Health Sciences, Universiti Putra Malaysia, UPM Serdang 43400, Selangor, Malaysia


چنانچه دانشجویان علاقمند هستند بر روی داروهای شیمیایی یا گیاهی کار کنند و یا از طرف استاد ایشان به عنوان داروی ضد باکتری، ضد سرطان، و غیره قصد مطالعه بر روی ترکیب خود را دارند، با ما مشورت کنند تا پایان نامه ایشان تبدیل به یک پروزه زیبای دراگ دیسکاوری شود. یا با همفکری با ما آنالیز دراگ دیسکاوری کار خود را نیز به ما بسپارند تا اطلاعات و نتایج حاصل از پایان نامه چندین برابر شده و مقالات متعددی را پشتیبانی کنند.

دانشجویان این رشته ها می توانند برای پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی خود به ما مراجعه کنند:

- زیست شناسی ---> سلولی و مولکولی - بیوشیمی - بیوفیزیک - ژنتیک - میکروبیولوژی - بیوتکنولوژی - بیوانفورماتیک - علوم گیاهی - فیزیولوزی جانوری
- شیمی ---> شیمی آلی - بیوشیمی
- کامپیوتر ---> نرم افزار - بیوانفورماتیک
- علوم پزشکی ---> پزشکی - دامپزشکی - داروسازی - فارماکولوژی - پزشکی مولکولیتذکر مهم: چنانچه داروی خاصی را مورد نظر خود دارید یا از گیاه خاصی عصاره گیری کرده اید که می خواهید اثر آن را برای درمان بیماری ها از طریق مکانیسم های مولکولی بررسی نمایید می توانید با ایمیل زیر تماس گرفته و طرح پیشنهادی خود را مطرح نمایید تا امکان انجام آن در یک یا چند پروژه دراگ دیسکاوری بررسی شود:

pjabbarzadeh@gmail.comPhD (ongoing) in:
Molecular Medicine
-
Researcher and lecturer in:
Cancer Drug Discovery
Biochem-informatics
Systems Pharmacology

ParhamAcademy.comThis site is powered by ParhamAcademy.com.
Designer : Mr Mirabootalebi
زمان بازسازي صفحه :0.1735 ثانيه, 0.1114 براي هر جستجو .