نام کاربری:

کلمه عبور:


به خاطر داشتن

[ ]


تاریخ آغاز به فعالیت گروه پژوهشی دراگ دیسکاوری و تاسیس پایگاه دراگ دیسکاوری ایران ژانویه 2015 (دیماه 1393) است.

برای ثبت نام در پروژه ها و دوره های طراحی دارو، اینجا کلیک کنید.


دراگ دیسکاوری در پزشکی مولکولی

دراگ دیسکاوری در حیطه رشته پزشکی مولکولی است و دانشجویان و فارغ التحصیلان پزشکی مولکولی می بایست در این حیطه به روز باشند.

با مطالعه شبیه سازی دارویی و افزایش دانش خود در فارماکولوژی مولکولی گام های موثری در شناخت مکانیسم عمل بیماری ها و پیدا کردن روش های درمانی جدید بر می دارند.

---> ادامه طلب

بازدید از این صفحه امروز
کل بازدید ها: 46
تعداد نفرات بازدید کننده: 12

بازدید از این صفحه در کل
کل بازدید ها: 61061
تعداد نفرات بازدید کننده: 23327

کل سایت
کل بازدید ها: 85234
تعداد نفرات بازدید کننده: 33895

 

 
همکاری های پژوهشی

همکاری در سفارش
ISI Impact factor= 5.49 (Q1)

Kaboli, P.J., Bazrafkan, M., Ismail, P., and Ling, K.-H. (2017). A Novel One-Click Automated Drug Discovery tool: A New Approach Based on Binding Efficiency Indices. FASEB J. 31: 818.7-818.7.
ISI Impact factor= 5.49 (Q1)
برای ثبت نام و مشاهده فهرست کارگاه ها، اینجا کلیک کنید


ارتباط دراگ دیسکاوری و گرایش های مختلف تحصیلی

نويسنده : watson در تاريخ : سه شنبه 1 ارديبهشت 1394 - 20:16:01 | نظرات0 |  نسخه مناسب برای چاپ
دراگ دیسکاوری در پزشکی مولکولی - فارماکولوژی

دراگ دیسکاوری در حیطه رشته پزشکی مولکولی است و دانشجویان و فارغ التحصیلان پزشکی مولکولی می بایست در این حیطه به روز باشند.

با مطالعه شبیه سازی دارویی و افزایش دانش خود در فارماکولوژی مولکولی گام های موثری در شناخت مکانیسم عمل بیماری ها و پیدا کردن روش های درمانی جدید بر می دارند.

دراگ دیسکاوری در سلولی-مولکولی، ژنتیک، بیوتکنولوژی

دراگ دیسکاوری در حیطه رشته های مولکول-محور نظیر زیست شناسی سلولی و مولکولی و ژنتیک می گردد و دانشجویان و فارغ التحصیلان این رشته ها می بایست در این حیطه به روز باشند.

با بررسی عملکرد صدها ترکیب شیمیایی بر روی پروتئین های پیام رسانی سلولی، فاکتورهای نسخه برداری، آنزیم های متابولیکی، گیرنده های سطح سلولی، و غیره، بهترین ترکیبی که می تواند به عنوان دارو یا داروهای منتخب در محیط ازمایشگاه مورد مطالعه قرار گیرد، تعیین می گردد. برای مطالعات دراگ دیسکاوری مهم ترین و نخستین قدم انتخاب تارگت مناسب است که در آن بیماری مورد نظر کلیدی است. این امر نیاز به دانش و مطالعات سلولی و مولکولی دارد.

دراگ دیسکاوری در بیوشیمی، شیمی آلی، شیمی دارویی

دراگ دیسکاوری در حیطه رشته بیوشیمی بسیار حائز اهمیت است و دانشجویان و فارغ التحصیلان بیوشیمی می بایست در این حیطه به روز باشند.

در حقیقت بیوکمو انفورماتیک همان دراگ دیسکاوری است که بیوشیمیست ها را هم از نظر بررسی ساختار های بیوفیزیکو شیمیایی و کریستالی جذب می کند و هم ارتباط شباهت های زیر ساختی مولکول ها در تنظیمات سلولی و کارآمدی مطالعات فرا ساختاری فارماکوفوری مولکول ها در درمان بیماری ها و مهار یا فعال سازی تارگت های مورد نظر سلولی می تواند به انجام پروژه های بزرگی در حد حتی پایان نامه های دکترای تخصصی بیوشیمی گردد.

دراگ دیسکاوری در علوم گیاهی، علوم جانوری

دراگ دیسکاوری در حیطه رشته زیست شناسی علوم گیاهی بسیار حائز اهمیت است و دانشجویان و فارغ التحصیلان علوم گیاهی می بایست در این حیطه به روز باشند.

دانشجویان زیادی از گیاهان عصاره گیری می کنند که کارهای بسیار تکراری انجام دهند و من شاهد بوده ام که بارها مقالات آنها توسط ژورنال ها مردود می شود. در حالیکه تنها با گرفتن عصاره گیاهی و انجام یک آنالیز کروماتوگرافی می توان تحلیل های بسیار با ارزشی از عصاره گیاهی انجام داد و بسیاری از بیماری ها را بررسی نمایید و مدلی پیشنهاد دهید که ارزش درمانی برای یک بیماری فرضی باشد. حتی چنانچه عصاره گیری انجام داده اید و مشغول فعالیت های معمول آزمایشگاهی نیز هستید، میتوانید مطالعات دراگ دیسکاوری بسیار جالبی را به کار خود اضافه کنید. با ما مشورت کنید.

چنانچه دانشجویان علاقمند هستند بر روی داروهای شیمیایی یا گیاهی کار کنند و یا از طرف استاد ایشان به عنوان داروی ضد باکتری، ضد سرطان، و غیره قصد مطالعه بر روی ترکیب خود را دارند، با ما مشورت کنند تا پایان نامه ایشان تبدیل به یک پروزه زیبای دراگ دیسکاوری شود. یا با همفکری با ما آنالیز دراگ دیسکاوری کار خود را نیز به ما بسپارند تا اطلاعات و نتایج حاصل از پایان نامه چندین برابر شده و مقالات متعددی را پشتیبانی کنند.

دانشجویان این رشته ها می توانند برای پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی خود به ما مراجعه کنند:

- زیست شناسی ---> سلولی و مولکولی - بیوشیمی - بیوفیزیک - ژنتیک - میکروبیولوژی - بیوتکنولوژی - بیوانفورماتیک - علوم گیاهی - فیزیولوزی جانوری
- شیمی ---> شیمی آلی - بیوشیمی
- کامپیوتر ---> نرم افزار - بیوانفورماتیک
- علوم پزشکی ---> پزشکی - دامپزشکی - داروسازی - فارماکولوژی - پزشکی مولکولیتذکر مهم: چنانچه داروی خاصی را مورد نظر خود دارید یا از گیاه خاصی عصاره گیری کرده اید که می خواهید اثر آن را برای درمان بیماری ها از طریق مکانیسم های مولکولی بررسی نمایید می توانید با ایمیل زیر تماس گرفته و طرح پیشنهادی خود را مطرح نمایید تا امکان انجام آن در یک یا چند پروژه دراگ دیسکاوری بررسی شود:

pjabbarzadeh@gmail.comPhD (ongoing) in:
Molecular Medicine
-
Researcher and lecturer in:
Cancer Drug Discovery
Biochem-informatics
Systems Pharmacology

ParhamAcademy.comThis site is powered by ParhamAcademy.com.
Designer : Mr Mirabootalebi
زمان بازسازي صفحه :0.1781 ثانيه, 0.0705 براي هر جستجو .