نام کاربری:

کلمه عبور:


به خاطر داشتن

[ ]


تاریخ آغاز به فعالیت گروه پژوهشی دراگ دیسکاوری و تاسیس پایگاه دراگ دیسکاوری ایران ژانویه 2015 (دیماه 1393) است.

برای ثبت نام در پروژه ها و دوره های طراحی دارو، اینجا کلیک کنید.


دراگ دیسکاوری در پزشکی مولکولی

دراگ دیسکاوری در حیطه رشته پزشکی مولکولی است و دانشجویان و فارغ التحصیلان پزشکی مولکولی می بایست در این حیطه به روز باشند.

با مطالعه شبیه سازی دارویی و افزایش دانش خود در فارماکولوژی مولکولی گام های موثری در شناخت مکانیسم عمل بیماری ها و پیدا کردن روش های درمانی جدید بر می دارند.

---> ادامه طلب

بازدید از این صفحه امروز
کل بازدید ها: 48
تعداد نفرات بازدید کننده: 12

بازدید از این صفحه در کل
کل بازدید ها: 61063
تعداد نفرات بازدید کننده: 23327

کل سایت
کل بازدید ها: 85236
تعداد نفرات بازدید کننده: 33895

 

 
همکاری های پژوهشی

همکاری در سفارش
ISI Impact factor= 5.49 (Q1)

Kaboli, P.J., Bazrafkan, M., Ismail, P., and Ling, K.-H. (2017). A Novel One-Click Automated Drug Discovery tool: A New Approach Based on Binding Efficiency Indices. FASEB J. 31: 818.7-818.7.
ISI Impact factor= 5.49 (Q1)
برای ثبت نام و مشاهده فهرست کارگاه ها، اینجا کلیک کنید


لیست ژورنال های نا معتبر یا کم اعتبار و چند توصیه کوتاه

نويسنده : watson در تاريخ : پنجشنبه 23 مهر 1394 - 10:10:52 | نظرات0 |  نسخه مناسب برای چاپ

دوستان محقق عزیزم، یک مشکلی که اکثر محققین دارند و سر در گم هستند این است که تکلیف مقاله آنها چه می شود.

آیا با هزینه ای که می کنند می توانند رزومه خود را تقویت کنند یا رزومه آنها امتیاز منفی میگیرد. بله اگر شما ژورنال اشتباهی منتشر کنید رزومه شما نه تنها تقویت نمی شود بلکه به عنوان یک فرد غیر آکادمیک و غیر حرفه ای نیز معرفی می شوید.

برای شناسایی ژورنال مناسب مشکلات بطور خلاصه عبارتند از:

1- مراقب باشید وب سایت های جعلی برای ژورنال های معتبر وجود دارد. هیچ زمان شما به وب سایتی که ادعا میکند نمایه ISI یا PubMed و یا غیره را دارد اکتفا نکنید.

تبصره 1: وب سایت ممکن است اصلا متعلق به ژورنال معتبر نباشد و فقط توسط یک فرد کلاه بردار راه اندازی شده که خیلی شکل ظاهری آن شبیه ژورنال اصلی است.

تبصره 2: ژورنال ممکن است یک ژورنال واقعی باشد (البته می تواند جزو لیست ژورنال های بی اعتبار زیر باشد) ولی ادعای اینکه در فلان نمایه ایندکس شده است و یا فلان ایمپکت فاکتور را دارد را کرده باشد.

نکته مهم: دو نمایه مهم شامل ISI و PubMed هستند و شما فقط دنبال ژورنال های این دو نمایه باشید. حتما ادعای هر ژورنال و وب سایت ژورنال را از طریق وب سایت مستقیم نمایه بررسی کنید:


تبصره 3: ایمپکت فاکتور ISI فقط اهمیت دارد وگرنه در سایت یک سری ژورنال ها ایمپکت فاکتور های دیگری مثل گلوبال ایمپکت فاکتور وجود دارد. فریب نخورید. ایمپکت فاکتور ISI ژورنال را نیز باید از سایت JCR که معمولا برای اساتید دانشگاه و دانشجویان تحصیلات تکمیلی قابل دسترسی است بررسی شود. به ایمپکت فاکتور منعکس شده در سایت ژورنال اکتفا نکنید. البته ناشرین معتبر مثل الزویر یا اشپرینگر همواره قابل اعتماد هستند.

2- اگر هم ژورنالی در فهرست نا معتبر اعلام شده توسط وزارت علوم ایران نبود باز هم اگر در فهرست زیر بود صرف نظر کنید. سعی کنید رزومه خود را استاندارد بسازید. اگر تحقیق شما در ژورنال با ایمپکت فاکتور بالا (بالای 3) نمی تواند منتشر شود لااقل بهترین انتخاب را انجام دهید.

مطلب مفید مرتبط: معیار های انتخاب ژورنال

تبصره 1: فهرست ژورنال های نا معتبر اعلام شده توسط وزارت علوم ایران (شهریور 94)

تبصره 2: فهرست ژورنال ها و ناشرینی که باید با احتیاط با آنها برخورد شوند یا کلا صرف نظر شوند:

چنانچه دانشجویان علاقمند هستند بر روی داروهای شیمیایی یا گیاهی کار کنند و یا از طرف استاد ایشان به عنوان داروی ضد باکتری، ضد سرطان، و غیره قصد مطالعه بر روی ترکیب خود را دارند، با ما مشورت کنند تا پایان نامه ایشان تبدیل به یک پروزه زیبای دراگ دیسکاوری شود. یا با همفکری با ما آنالیز دراگ دیسکاوری کار خود را نیز به ما بسپارند تا اطلاعات و نتایج حاصل از پایان نامه چندین برابر شده و مقالات متعددی را پشتیبانی کنند.

دانشجویان این رشته ها می توانند برای پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی خود به ما مراجعه کنند:

- زیست شناسی ---> سلولی و مولکولی - بیوشیمی - بیوفیزیک - ژنتیک - میکروبیولوژی - بیوتکنولوژی - بیوانفورماتیک - علوم گیاهی - فیزیولوزی جانوری
- شیمی ---> شیمی آلی - بیوشیمی
- کامپیوتر ---> نرم افزار - بیوانفورماتیک
- علوم پزشکی ---> پزشکی - دامپزشکی - داروسازی - فارماکولوژی - پزشکی مولکولیتذکر مهم: چنانچه داروی خاصی را مورد نظر خود دارید یا از گیاه خاصی عصاره گیری کرده اید که می خواهید اثر آن را برای درمان بیماری ها از طریق مکانیسم های مولکولی بررسی نمایید می توانید با ایمیل زیر تماس گرفته و طرح پیشنهادی خود را مطرح نمایید تا امکان انجام آن در یک یا چند پروژه دراگ دیسکاوری بررسی شود:

pjabbarzadeh@gmail.comPhD (ongoing) in:
Molecular Medicine
-
Researcher and lecturer in:
Cancer Drug Discovery
Biochem-informatics
Systems Pharmacology

ParhamAcademy.comThis site is powered by ParhamAcademy.com.
Designer : Mr Mirabootalebi
زمان بازسازي صفحه :0.1757 ثانيه, 0.1168 براي هر جستجو .