نام کاربری:

کلمه عبور:


به خاطر داشتن

[ ]


تاریخ آغاز به فعالیت گروه پژوهشی دراگ دیسکاوری و تاسیس پایگاه دراگ دیسکاوری ایران ژانویه 2015 (دیماه 1393) است.

برای ثبت نام در پروژه ها و دوره های طراحی دارو، اینجا کلیک کنید.


دراگ دیسکاوری در پزشکی مولکولی

دراگ دیسکاوری در حیطه رشته پزشکی مولکولی است و دانشجویان و فارغ التحصیلان پزشکی مولکولی می بایست در این حیطه به روز باشند.

با مطالعه شبیه سازی دارویی و افزایش دانش خود در فارماکولوژی مولکولی گام های موثری در شناخت مکانیسم عمل بیماری ها و پیدا کردن روش های درمانی جدید بر می دارند.

---> ادامه طلب

بازدید از این صفحه امروز
کل بازدید ها: 11
تعداد نفرات بازدید کننده: 8

بازدید از این صفحه در کل
کل بازدید ها: 45912
تعداد نفرات بازدید کننده: 15562

کل سایت
کل بازدید ها: 61547
تعداد نفرات بازدید کننده: 22300


 

 
همکاری های پژوهشی

همکاری در سفارش
Hot Article -1- Parham Jabbarzadeh KaboliHot Article -2- Parham Jabbarzadeh Kaboli

Jabbarzadeh Kaboli, P.
, Rahmat, A., Ismail, P., Ling, K.-H., 2015. MicroRNA-based therapy and breast cancer: a comprehensive review of novel therapeutic strategies from diagnosis to treatment. Pharmacological Research. 97, 104-121
Impact factor= 4.82 (Rank: Q1 in PHARMACOLOGY & PHARMACY)

Jabbarzadeh Kaboli, P., Rahmat, A., Ismail, P., Ling, K.-H., 2014. Targets and mechanisms of berberine, a natural drug with potential to treat cancer with special focus on breast cancer. Eur. J. Pharmacol. 740C, 584–595.
Impact factor= 2.73 (Rank: Q2 in PHARMACOLOGY & PHARMACY)


شرایط ارسال گواهی نامه برای دوره های دراگ دیسکاوری

نويسنده : watson در تاريخ : دوشنبه 20 مهر 1394 - 13:13:56 | نظرات0 |  نسخه مناسب برای چاپ

میخواهم مژده ای به شما بدهم. علی رغم اینکه صد در صد با اهدای گواهی نامه برای کارگاه های آموزشی مخالف هستم، تصمیم گرفته شد با شرایط خاص به افراد گواهی نامه اهدا شود.

چرا با گواهی نامه مخالف هستم؟ پاسخ این سوال خیلی مشخص است. دوره ها و کارگاه های بی شماری، تنها پس از اینکه دو یا سه روز به شما یک سری اطلاعات در هم و بر هم را دادند، و بدون هیچگونه آزمونی به تمام افراد گواهی نامه می دهند. خیلی مشخص است کسی که در آن شرایط گواهی نامه بدستش می رسد، به هیچ عنوان دانشی نسبت به موضوع پیدا نمیکند. تمام دوستان چندین کارگاه شرکت کرده اند، خود در مورد اطلاعات بدست آمده از کارگاه ها قضاوت کنید.

از نظر ما دستاورد کارگاه و دوره تخصصی چیست؟ باید از مدرک گرایی خارج شد. شما زمانیکه دانشی داشته باشید، خود برای شما راه را باز میکند. گواهی نامه شما مقالاتی است که منتشر می کنید. پس دنبال یک لیست گسترده از گواهی نامه ها نباشید، اینگونه نشان میدهید دستتان خالی است.

گواهی نامه بیشتر ---> اطلاعات کمتر

چرا با تمام این موارد مژده گواهی نامه می دهم؟ این گواهی نامه چه ساختاری دارد؟
علی رغم این سخنانی که در بالا ذکر شد و بارها تاکید کرده ام، دانشجویان و دوستان تحصیل کرده همچنان مدام دنبال گواهی نامه هستند. لذا تصمیم گرفته شد برای اینکه در زمینه گواهی نامه نیز نوآوری کرده باشیم، گواهی نامه ای متفاوت به دوستان اهدا کنیم که مطمئنا مورد توجه هر فردی قرار میگیرد که دوستان گواهی نامه را به ایشان نشان می دهند.

منشور ده گانه صدور گواهی نامه توسط پایگاه دراگ دیسکاوری ایران:

1- متن گواهی نامه به زبان انگلیسی است.

2- گواهی نامه شامل دوره های 60 روزه به بالا می شود.

3- در گواهی نامه دقیق کیفیت عملکرد داوطلب (عالی - متوسط - ضعیف) ذکر می شود.

تبصره: ارزشیابی فقط بر اساس نحوه عملکرد افراد (بوسیله ارزیابی کار عملی و آزمون کتبی آنلاین) و به تشخیص اینجانب خواهد بود.

4- در گواهی نامه دقیق توانایی داوطلب از جمله نرم افزارهایی که در آن دوره کار شده است، ذکر می شود.

5- در گواهی نامه عنوان مقالات داوطلب که حاصل کار مشترک است، ذکر می شود.

6- در پشت گواهی نامه بصورت توصیه نامه چند سطری در مورد داوطلب نوشته می شود که می تواند در حکم توصیه نامه باشد و شما میتوانید در مدارک دانشگاهی خود مخصوصا برای اخذ پذیرش نیز قرار دهید.

تبصره: بخش توصیه نامه نیز به تشخیص اینجانب است، و بطور مشخص ذکر می شود که این گواهی نامه از طریق ایمیل و وب سایت قابل استعلام خواهد بود. لذا تردید را در افراد مخاطب شما از میان بر می دارد. برای گرفتن توصیه نامه، داوطلب می بایست حداقل ده ماه فعالیت مناسب و قابل قبول در پروژه محول شده به ایشان داشته باشد.

7- گواهی نامه با مهر و امضای مدیریت پایگاه دراگ دیسکاوری ایران صادر شده و از طریق پست به نشانی داوطلب ارسال می شود.

8- ارسال گواهی نامه برای تشویق افراد است و قطعا با فعالیت هایی همچون نوشتن مقاله ارزش پیدا می کند، لذا امیدواریم دوستان فعالیت بیشتری در کارهای محوله انجام دهند.

9- ارسال گواهی نامه برای افرادی که از تاریخ 1 مهرماه 1394 در دوره ها شرکت کرده باشند قابل انجام است و شامل افراد پیشین نمی شود.

10- به درخواست داوطلب برای هر فرد تا تعداد سه نسخه گواهی نامه صادر می شود تا دوستان بتوانند نسخه اصلی را برای مواردی که لازم دارند استفاده کنند (هزینه پست فقط برای بار اول بر عهده پایگاه دراگ دیسکاوری ایران است و برای دفعات بعدی باید توسط داوطلب پرداخت شود).

سخن پایانی: همانطور که ملاحظه می کنید، این گواهی نامه کاملا سطح علمی دوستان را نشان می دهد و ثبت نام در دوره به معنای گرفتن گواهی نامه نبوده و میتواند به کسب گواهی نامه با درجه ضعیف منتهی شود.

این امر و سختگیری های ما برای این است که با مدرک گرایی مقابله کنیم و مدرکی که می دهیم واقعا توسط هر فرد متخصصی (داوران کمیته های تخصصی دانشگاه ها) که با دانش شما مواجه می شود، قابل تایید است زیرا شما واقعا به آن سطح رسیده اید و با دانش خود به آنها ثابت می کنید، شما مستحق دریافت این گواهی نامه بوده اید.


چنانچه دانشجویان علاقمند هستند بر روی داروهای شیمیایی یا گیاهی کار کنند و یا از طرف استاد ایشان به عنوان داروی ضد باکتری، ضد سرطان، و غیره قصد مطالعه بر روی ترکیب خود را دارند، با ما مشورت کنند تا پایان نامه ایشان تبدیل به یک پروزه زیبای دراگ دیسکاوری شود. یا با همفکری با ما آنالیز دراگ دیسکاوری کار خود را نیز به ما بسپارند تا اطلاعات و نتایج حاصل از پایان نامه چندین برابر شده و مقالات متعددی را پشتیبانی کنند.

دانشجویان این رشته ها می توانند برای پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی خود به ما مراجعه کنند:

- زیست شناسی ---> سلولی و مولکولی - بیوشیمی - بیوفیزیک - ژنتیک - میکروبیولوژی - بیوتکنولوژی - بیوانفورماتیک - علوم گیاهی - فیزیولوزی جانوری
- شیمی ---> شیمی آلی - بیوشیمی
- کامپیوتر ---> نرم افزار - بیوانفورماتیک
- علوم پزشکی ---> پزشکی - دامپزشکی - داروسازی - فارماکولوژی - پزشکی مولکولیتذکر مهم: چنانچه داروی خاصی را مورد نظر خود دارید یا از گیاه خاصی عصاره گیری کرده اید که می خواهید اثر آن را برای درمان بیماری ها از طریق مکانیسم های مولکولی بررسی نمایید می توانید با ایمیل زیر تماس گرفته و طرح پیشنهادی خود را مطرح نمایید تا امکان انجام آن در یک یا چند پروژه دراگ دیسکاوری بررسی شود:

pjabbarzadeh@gmail.comPhD (ongoing) in:
Molecular Medicine
-
Researcher and lecturer in:
Cancer Drug Discovery
Biochem-informatics
Systems Pharmacology

ParhamAcademy.comThis site is powered by ParhamAcademy.com.
Designer : Mr Mirabootalebi
زمان بازسازي صفحه :0.1425 ثانيه, 0.0078 براي هر جستجو .