نام کاربری:

کلمه عبور:


به خاطر داشتن

[ ]


تاریخ آغاز به فعالیت گروه پژوهشی دراگ دیسکاوری و تاسیس پایگاه دراگ دیسکاوری ایران ژانویه 2015 (دیماه 1393) است.

برای ثبت نام در پروژه ها و دوره های طراحی دارو، اینجا کلیک کنید.


دراگ دیسکاوری در پزشکی مولکولی

دراگ دیسکاوری در حیطه رشته پزشکی مولکولی است و دانشجویان و فارغ التحصیلان پزشکی مولکولی می بایست در این حیطه به روز باشند.

با مطالعه شبیه سازی دارویی و افزایش دانش خود در فارماکولوژی مولکولی گام های موثری در شناخت مکانیسم عمل بیماری ها و پیدا کردن روش های درمانی جدید بر می دارند.

---> ادامه طلب

بازدید از این صفحه امروز
کل بازدید ها: 4
تعداد نفرات بازدید کننده: 3

بازدید از این صفحه در کل
کل بازدید ها: 56236
تعداد نفرات بازدید کننده: 21184

کل سایت
کل بازدید ها: 77292
تعداد نفرات بازدید کننده: 30673

 

 
همکاری های پژوهشی

همکاری در سفارش
ISI Impact factor= 5.49 (Q1)

Kaboli, P.J., Bazrafkan, M., Ismail, P., and Ling, K.-H. (2017). A Novel One-Click Automated Drug Discovery tool: A New Approach Based on Binding Efficiency Indices. FASEB J. 31: 818.7-818.7.
ISI Impact factor= 5.49 (Q1)
برای ثبت نام و مشاهده فهرست کارگاه ها، اینجا کلیک کنید


شرایط ارسال گواهی نامه برای دوره های دراگ دیسکاوری

نويسنده : watson در تاريخ : دوشنبه 20 مهر 1394 - 13:13:56 | نظرات0 |  نسخه مناسب برای چاپ

دوستانی که تمایل دارند دانش خود را محک زده و گواهی نامه دریافت کنند، میتوانند در امتحان کتبی و عملی شرکت نمایند:

برای دریافت گواهی نامه نیازی نیست در دوره های فعلی ما شرکت کنید، تنها کافی است:

1- دانش مورد نیاز ما را به هر طریق دیگری مثل مطالعه، تمرین، یا پروژه های دانشگاهی و یا حتی کارگاه مشابه در جای دیگر بدست آورده باشید، و تنها قصد شرکت در آزمون و دریافت گواهی نامه را داشته باشید.


2- میتوانید در دوره های سال های گذشته ما شرکت کرده باشید، و اکنون تمایل دارید با شرکت در آزمون کار خود را تکمیل کرده و گواهی نامه دریاف کنید.

3- در باشگاه پژوهشگران بدون مرز عضو شده و دسترسی به تمام کارگاه ها پیدا نمایید و بعد از مطالعه محتویات هر یک از کارگاه ها، اعلام آمادگی برای دریافت گواهی نامه نمایید.

نکته جالب توجه: شما میتوانید همچنین بعد از عضویت در باشگاه، در هر یک از دوره هایی که در ویدئو کلوب آنلاین نیز وجود دارد و در دانشگاه های معتبر دنیا برگزار شده است، نیز شرکت کرده و پس از تکمیل ویدئوها (دارای زیر نویس انگلیسی)، در خواست اعطای گواهی نامه را در آن درس نمایید. البته این گواهی نامه با نام آن دانشگاه نخواهد بود، اما آزمونی برای شما تنظیم شده و سرفصل های آن درس یا درس های خاص از شما آزمون گرفته می شود.

نکته مهم: کارگاه ها دارای دو آزمون کتبی و عملی است و پس از اخذ 70 درصد نمره آزمون، شرایط دریافت گواهی نامه را خواهید داشت.

تبصره: فقط افرادی که در دوره بیوانفورماتیک دارویی مقدماتی و پیشرفته (فعلی) شرکت کرده اند، نیاز به ثبت نام در آزمون  نداشته و در مسیر دوره، از آنها آزمون گرفته شده و صورت اخذ نمره مناسب، گواهی نامه به ایشان داده خواهد شد. دیگر افراد، چه افرادی که عضو باشگاه پژوهشگران، هستند و چه اشخاصی که در دوره های قبلی ما شرکت داشته اند، و یا کلا در هیچ دوره ای از ما شرکت نداشته اند، می بایست از طریق لینک زیر برای شرکت در آزمون ثبت نام کنند.

تبصره (2): گواهی نامه به زبان انگلیسی است و برای اینکه هویت افراد تایید شود، باید اسکن کارت شناسایی و عکس آنها پس از ثبت نام از طریق لینک زیر ارسال شود.

هزینه آزمون تئوری، آزمون عملی، و صدور گواهی نامه برای هر درس:

افراد داخل ایران: 245 هزار تومان

افراد خارج ایران: 90$US


پرداخت هزینه شرکت در آزمون و اخذ گواهی نامه (برای افراد داخل ایران)

در صورت هر گونه پرسشی، میتوانید از طریق زیر در تماس باشید :

ایمیل: pjabbarzadeh©gmail.com
تلگرام
چنانچه دانشجویان علاقمند هستند بر روی داروهای شیمیایی یا گیاهی کار کنند و یا از طرف استاد ایشان به عنوان داروی ضد باکتری، ضد سرطان، و غیره قصد مطالعه بر روی ترکیب خود را دارند، با ما مشورت کنند تا پایان نامه ایشان تبدیل به یک پروزه زیبای دراگ دیسکاوری شود. یا با همفکری با ما آنالیز دراگ دیسکاوری کار خود را نیز به ما بسپارند تا اطلاعات و نتایج حاصل از پایان نامه چندین برابر شده و مقالات متعددی را پشتیبانی کنند.

دانشجویان این رشته ها می توانند برای پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی خود به ما مراجعه کنند:

- زیست شناسی ---> سلولی و مولکولی - بیوشیمی - بیوفیزیک - ژنتیک - میکروبیولوژی - بیوتکنولوژی - بیوانفورماتیک - علوم گیاهی - فیزیولوزی جانوری
- شیمی ---> شیمی آلی - بیوشیمی
- کامپیوتر ---> نرم افزار - بیوانفورماتیک
- علوم پزشکی ---> پزشکی - دامپزشکی - داروسازی - فارماکولوژی - پزشکی مولکولیتذکر مهم: چنانچه داروی خاصی را مورد نظر خود دارید یا از گیاه خاصی عصاره گیری کرده اید که می خواهید اثر آن را برای درمان بیماری ها از طریق مکانیسم های مولکولی بررسی نمایید می توانید با ایمیل زیر تماس گرفته و طرح پیشنهادی خود را مطرح نمایید تا امکان انجام آن در یک یا چند پروژه دراگ دیسکاوری بررسی شود:

pjabbarzadeh@gmail.comPhD (ongoing) in:
Molecular Medicine
-
Researcher and lecturer in:
Cancer Drug Discovery
Biochem-informatics
Systems Pharmacology

ParhamAcademy.comThis site is powered by ParhamAcademy.com.
Designer : Mr Mirabootalebi
زمان بازسازي صفحه :0.2834 ثانيه, 0.0328 براي هر جستجو .