نام کاربری:

کلمه عبور:


به خاطر داشتن

[ ]


تاریخ آغاز به فعالیت گروه پژوهشی دراگ دیسکاوری و تاسیس پایگاه دراگ دیسکاوری ایران ژانویه 2015 (دیماه 1393) است.

برای ثبت نام در پروژه ها و دوره های طراحی دارو، اینجا کلیک کنید.


دراگ دیسکاوری در پزشکی مولکولی

دراگ دیسکاوری در حیطه رشته پزشکی مولکولی است و دانشجویان و فارغ التحصیلان پزشکی مولکولی می بایست در این حیطه به روز باشند.

با مطالعه شبیه سازی دارویی و افزایش دانش خود در فارماکولوژی مولکولی گام های موثری در شناخت مکانیسم عمل بیماری ها و پیدا کردن روش های درمانی جدید بر می دارند.

---> ادامه طلب

بازدید از این صفحه امروز
کل بازدید ها: 10
تعداد نفرات بازدید کننده: 7

بازدید از این صفحه در کل
کل بازدید ها: 54635
تعداد نفرات بازدید کننده: 20329

کل سایت
کل بازدید ها: 74765
تعداد نفرات بازدید کننده: 29438

 

 
همکاری های پژوهشی

همکاری در سفارش
ISI Impact factor= 5.49 (Q1)

Kaboli, P.J., Bazrafkan, M., Ismail, P., and Ling, K.-H. (2017). A Novel One-Click Automated Drug Discovery tool: A New Approach Based on Binding Efficiency Indices. FASEB J. 31: 818.7-818.7.
ISI Impact factor= 5.49 (Q1)
برای ثبت نام و مشاهده فهرست کارگاه ها، اینجا کلیک کنید" انجام و اجرای شبیه سازی دارویی برای متقاضیان "

این خدمات برای چه نوع افرادی مناسب است:


1) افرادی که با مقوله دراگ دیسکاوری آشنایی ندارند ولی به هر ترتیبی به دنبال اثرات دارویی گیاهان، عصاره های آنها، و داروهای شیمیایی هستند. ایشان میتوانند کلیه کارهای دراگ دیسکاوری، از داکینگ تا داینامیک مولکولی را به ما بسپارند.

2) افرادی که به نحوی با دراگ دیسکاوری آشنایی داشته یا از دانشجویان پیشین ما هستند، اما پس از پیدا کردن بهترین لیگاند و داک کردن آن، برای تایید نتایج خود می خواهند داینامیک مولکولی انجام داده تا نتایج آنها قابلیت انتشار پیدا کند.


-----------------------------------------------

تبصره:
داینامیک مولکولی مبحث پیشرفته ای است که نتایج حاصل از طراحی دارو را تایید می کند. برای انتشار مقالات با ایمپکت فاکتور بالا و پایان نامه های با کیفیت، بسیاری از داوران و اساتید تاکید می کنند این بخش نیز در پایان نامه یا پروژه گنجانیده شود. برای اینکه نتایج کار دراگ دیسکاوری را منتشر کنید، با داشتن داینامیک مولکولی نیازی به انجام کار آزمایشگاهی نیست.

مقوله دراگ دیسکاوری بسیار گسترده است. انتخاب پایان نامه با موضوع دراگ دیسکاوری فرصت را فراهم می آوزد تا به جنبه های گوناگون این علم آشنایی پیدا کنید.

از آنجایی که این مقوله بسیار پر چالش است، پر از خطا است، و شاید حداقل یک سال زمان ببرد که دقیقا بفهمید چطوری یک پروژه داینامیک مولکولی را راه اندازی و تنظیم کنید، اینجانب فرصت آموزش را به دوستان ندارم زیرا که بعضی از نرم افزارها هم هزینه داشته و یا بدلیل مسائل سیاسی در اختیار افراد ایرانی در داخل ایران قرار داده نمی شود. تمام این موارد آموزش داینامیک مولکولی را بسیار مشکل می کند.

نکته بعد این است که شما باید یک سیستم کامپیوتر مخصوص این کار تهیه کنید و هفته ها آن را به حال خود بگذارید تا برای شما آنالیز کند. اگر هم بعد از چند ماه، نتایج دلخواه شما نباشد، مجددا چندین ماه دیگر آنالیز کنید. در این مدت هیچ کار دیگری هم با آن سیستم نمی توانید بکنید و مجبور هستید برای کارهای کامپیوتری روزمره خود، سیستم جداگانه ای داشته باشید.

اینجانب، یک کامپیوتر مخصوص این کار آماده کرده و Setup کرده ام، و کلا تنظیم است، و با توجه به تجربه ای که دارم، خیلی سریع اطلاع دارم چگونه کار پروژه انجام شود تا به نتایج قابل استناد منتهی شود.

بنابراین، شما اگر پروژه ای در زمینه دارو دارید (هر چه که باشد) اینجانب سفارش انجام کلیه کارهای شبیه سازی را قبول نموده و برای شما انجام می دهم.

نکته 1: شما با گرفتن نتایج و دیتای لازم آنرا به دیگر نتایج خود اضافه می نمایید.

نکته 2: با توجه به مقالاتی که در این زمینه منتشر کرده ام، مقالات به شما معرفی می شود، تا شما از چگونگی تنظیم مقاله خود مطلع شوید.

نکته 3: مدت انجام این کار، هفته ها و ماه ها زمان میبرد، اما مزیت آن این است، که نسبت به افراد تازه کار اینجانب کار تکراری و پر خطا انجام نداده، تا چندین هفته به چندین ماه و یا بیش از یکسال تبدیل نشود.

نکته 4: در مقاله شما هیچ نیازی نیست اسم اینجانب به عنوان نویسنده و یا حتی در بخش Acknowledgement باشد.

در صورت انتشار مقاله: اگر تلاش شما منجر به انتشار مقاله گردید، نیازی به گذاشتن اسم اینجانب در فهرست نویسندگان مقاله نیست.

نکته 5: بجای درج اسم اینجانب، مقاله ای به شما معرفی شده تا از روش های آن برای تنظیم مقاله خود استفاده کنید، و شما طبق عرف نگارش مقاله، به آن مقاله ارجاع می دهید.

نکته 6: حداقل زمان تحویل پروژه شما، سه ماه است (این مدت بستگی به تعدد پروژه های در نوبت داشته، و این زمان ممکن است بیشتر هم شود)

نکته 7: موردی که اکثرا تحصیل کرده های داخل ایران با آن درگیر هستند، این است که همه کار را باید خود انجام دهند تا یک پایان نامه خوبی داشته باشند. خیر چنین نیست. در خارج از ایران بسیار این موضوع جا افتاده است که موسسات و شرکت هایی هستند که حتی کار کشت سلول را انجام داده و یا ژن را تعیین توالی کرده و یا DNA استخراج می کنند. آنچه که شما باید بتوانید خوب انجام دهید نحوه صحیح فکر کردن و طراحی یک پروژه خوب و منطقی، و در نهایت انتشار یک مقاله خیلی خوب است.


نرم افزارهای مهم در انجام شبیه سازی:

 • Ubuntu v15
 • AutoDock
 • Chimera
 • SPDBV
 • DruLiTo
 • LigPlus
 • Gromacs v5.0.4
 • Visual Molecular Dynamics v1.9.2
 • Biovia Discavery Studio v.4.1
 • PyMol
 • Grace
 • MDFF
 • PRODRG

برای ثبت نام برای سفارش شبیه سازی دینامیک مولکولی و انجام پروژه دراگ دیسکاوری به ادامه مطلب مزاجعه کنید:


هزینه سرویس کامل شبیه سازی و مدلینگ دارویی: 1900000 تومان

مدت انجام: سه ماه الی شش ماه

تعداد انجام شبیه سازی: پنج مورد (که با مشورت با اینجانب بهترین پنج مورد از داکینگ های شما انتخاب می شود)

پاداش: ایجاد دسترسی برای فیلم های آموزشی دراگ دیسکاوریهزینه شبیه سازی برای دانشجویان پیشین ما:
1100000 تومان

مدت زمان انجام: شش ماه الی هشت ماه

تعداد انجام شبیه سازی: سه مورد (که با مشورت با اینجانب بهترین سه مورد از داکینگ های شما انتخاب می شود)

پاداش: برای این افراد تخفیف خوبی در نظر گرفته شده است.


پس از انجام تراکنش، شماره تراکنش یا تصویر رسید و صفحه تایید بانک را به نشانی ایمیل ارسال کنید تا ثبت نام شما تایید شود:

pjabbarzadeh@gmail.com


چنانچه دانشجویان علاقمند هستند بر روی داروهای شیمیایی یا گیاهی کار کنند و یا از طرف استاد ایشان به عنوان داروی ضد باکتری، ضد سرطان، و غیره قصد مطالعه بر روی ترکیب خود را دارند، با ما مشورت کنند تا پایان نامه ایشان تبدیل به یک پروزه زیبای دراگ دیسکاوری شود. یا با همفکری با ما آنالیز دراگ دیسکاوری کار خود را نیز به ما بسپارند تا اطلاعات و نتایج حاصل از پایان نامه چندین برابر شده و مقالات متعددی را پشتیبانی کنند.

دانشجویان این رشته ها می توانند برای پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی خود به ما مراجعه کنند:

- زیست شناسی ---> سلولی و مولکولی - بیوشیمی - بیوفیزیک - ژنتیک - میکروبیولوژی - بیوتکنولوژی - بیوانفورماتیک - علوم گیاهی - فیزیولوزی جانوری
- شیمی ---> شیمی آلی - بیوشیمی
- کامپیوتر ---> نرم افزار - بیوانفورماتیک
- علوم پزشکی ---> پزشکی - دامپزشکی - داروسازی - فارماکولوژی - پزشکی مولکولیتذکر مهم: چنانچه داروی خاصی را مورد نظر خود دارید یا از گیاه خاصی عصاره گیری کرده اید که می خواهید اثر آن را برای درمان بیماری ها از طریق مکانیسم های مولکولی بررسی نمایید می توانید با ایمیل زیر تماس گرفته و طرح پیشنهادی خود را مطرح نمایید تا امکان انجام آن در یک یا چند پروژه دراگ دیسکاوری بررسی شود:

pjabbarzadeh@gmail.comPhD (ongoing) in:
Molecular Medicine
-
Researcher and lecturer in:
Cancer Drug Discovery
Biochem-informatics
Systems Pharmacology

ParhamAcademy.comThis site is powered by ParhamAcademy.com.
Designer : Mr Mirabootalebi
زمان بازسازي صفحه :0.1581 ثانيه, 0.0179 براي هر جستجو .