نام کاربری:

کلمه عبور:


به خاطر داشتن

[ ]


تاریخ آغاز به فعالیت گروه پژوهشی دراگ دیسکاوری و تاسیس پایگاه دراگ دیسکاوری ایران ژانویه 2015 (دیماه 1393) است.

برای ثبت نام در پروژه ها و دوره های طراحی دارو، اینجا کلیک کنید.


دراگ دیسکاوری در پزشکی مولکولی

دراگ دیسکاوری در حیطه رشته پزشکی مولکولی است و دانشجویان و فارغ التحصیلان پزشکی مولکولی می بایست در این حیطه به روز باشند.

با مطالعه شبیه سازی دارویی و افزایش دانش خود در فارماکولوژی مولکولی گام های موثری در شناخت مکانیسم عمل بیماری ها و پیدا کردن روش های درمانی جدید بر می دارند.

---> ادامه طلب

بازدید از این صفحه امروز
کل بازدید ها: 4
تعداد نفرات بازدید کننده: 3

بازدید از این صفحه در کل
کل بازدید ها: 60286
تعداد نفرات بازدید کننده: 22962

کل سایت
کل بازدید ها: 83950
تعداد نفرات بازدید کننده: 33331

 

 
همکاری های پژوهشی

همکاری در سفارش
ISI Impact factor= 5.49 (Q1)

Kaboli, P.J., Bazrafkan, M., Ismail, P., and Ling, K.-H. (2017). A Novel One-Click Automated Drug Discovery tool: A New Approach Based on Binding Efficiency Indices. FASEB J. 31: 818.7-818.7.
ISI Impact factor= 5.49 (Q1)
برای ثبت نام و مشاهده فهرست کارگاه ها، اینجا کلیک کنیدافرادی که مشغول کارهای آزمایشگاهی در زمینه های سلول های بنیادی، بیولوژی مولکولی، و مارکرهای سلولی هستند، حتما این هندبوک ها را دانلود کنند.

Cell Biology: A Laboratory Handbook

Protocols - THE NUCLEIC ACID PROTOCOLS HANDBOOK

The Molecular Probes® Handbook (23 chapters)

the Protein Gel Electrophoresis Handbook

the Pluripotent Stem Cell Handbookافرادی که قصد انتشار مقاله از پروژه های دراگ دیسکاوری را دارند به موارد کلیدی زیر دقت کنند:

1- یک سری جزئیات ، تفسیر ها، و دستوراتی که در پروتوکل به افراد ارسال شده است نیازی نیست و آنها جنبه آموزشی و ورک شاپی دارند.

2- بجای رویکردی که در بخش تفسیر نتایج توضیح داده شده است، جزئیات دیگری لازم است که در حین کار با افرادی که تصمیم جدی برای انتشار مقاله داشته باشند (فقط) گفته می شود.

3- تفسیر نتایج که کدام لیگاند بهترین داکینگ را دارد آیا بر اساس ثابت مهاری (Ki) و انرژی (Delta G) است؟ خیر. البته دیگر محققین در مقالات خود از همین دو شاخص استفاده کرده و باندهای هیدروژنی را گرفته و نتایج را تفسیر می کنند.

اما گروه پژوهشی که با من کار می کنند، نسل جدیدی از محاسبات دراگ دیسکاوری را کار می کنند که جدید است و بخشی از آن از ابتکارات اینجانب است.

ادامه ...

از آنجاییکه بیشترین انرژی اینجانب این روز ها صرف نوشتن مقاله ای پژوهشی در مورد مهار پروتئین RAF می شود، و از آنجاییکه مولکول این ماه در سایت RSCB PDB، مولکول RAF در نظر گرفته شده است، فکر کردم چند سطری در مورد این آنزیم کلیدی که در مطالعات کمتر در نظر گرفته می شود، بنویسم.


ادامه ...

مکانیسم های احتمالی که آسپرین میتواند از سرطان کولون جلوگیری کند، در یک مقاله مروری در ژورنال نیچر منتشر شد. (لینک)

هر زمان یک مکانیسم دارویی بصورت احتمالی مطرح می شود و در ژورنالی مثل نیچر مسیر احتمالی آن منعکس می شود، یک خوراک تحقیقاتی خیلی خوب برای ما شبیه سازان دارویی است، تا محاسبات و آنالیز ها، احتمال را به قطعیت تبدیل کنیم.

من این جملات را برای افراد زیادی می نویسم که مدام با من تماس میگیرند و می فرمایند ما چه پروژه ای برای پایان نامه برداریم و چگونه مقاله خوب بنویسیم. وقتی هم که یک مقاله این چنینی میفرستم که مطالعه کنند، در نهایت می فرمایند بسیار خوب مطالعه کردیم حالا چکار کنیم؟؟؟!!!

دوستان مقالاتی که ژورنال های مختلف منتشر می کنند برای این است که به محققین دیگر خط مشی بدهند که آن راه را دنبال کنند. تمام مقالات مروری این خاصیت را دارند، حتی به مقاله نوشته شده توسط اینجانب نیز (لینک) مراجعه کنید خط مشی های آینده (Future directions) را خواهید دید.

لذا تصمیم گرفتم اینگونه مقالاتی که مشاهده می کنم، یک کامنتی در مورد اینکه چگونه می تواند تبدیل به ایده شود را برای دوستان بنویسم.

به هر حال تک تک اینها موضوعاتی می تواند باشد که خود بطور مستقل یا تحت نظر اینجانب کار کنید، و مطمئنا اگر خوب کار کنید می توانید مقاله خوبی نیز منتشر کنید.


"برای ثبت نام  به عنوان پژوهشگر ارشد دراگ دیسکاوری اینجا کلیک کنید."

برای حمایت از پژوهشگرانی که توان پژوهشی خوبی دارند و حداقل یک مقاله در یکی از ژورنال های انتشارات Elsevier ،Springer و Wiley منتشر کرده اند مبلغ 370 هزار تومان از هزینه پژوهشگر ارشد برای آنها کسر می شود.

بررسی مکانیسم اثر آسپرین برای جلوگیری از سرطان: با استفاده از روش های محاسباتی و شبیه سازی مولکولی

جذب دو عضو تازه نفس برای پروژه های کومارین و کورکومین

نويسنده : watson در تاريخ : چهارشنبه 21 بهمن 1394 - 01:10:06 | نظرات0 |  نسخه مناسب برای چاپ

افرادی که علاقمند هستند در دو پروژه کورکومین و کومارین که از قبل فعال است، همکاری کنند و دوره های طراحی دارو و پروژه تکمیلی را کار کنند، میتوانند به عنوان دستیار دراگ دیسکاوری یا پژوهشگر ارشد دراگ دیسکاوری اعلام آمادگی کنند.

--- ( فعلا هر دوی پروژه ها نیرو گرفت و نیازی ندارند، در صورت نیاز مجدد، اطلاعیه می شود) ---

"برای ثبت نام در دیگر پروژه ها، یا پروژه هایی مشابه به عنوان دستیار دراگ دیسکاوری اینجا و به عنوان پژوهشگر ارشد دراگ دیسکاوری اینجا کلیک کنید."


اما: این دو پروژه باید بصورت خیلی جنگی تا عید نوروز جمع شده و مقاله آن نوشته شود.
برو به صفحه  1 2 [3] 4 ... 11 12 13
ثبت نام برای پروژه "ویروس زیکا" - طراحی و شبیه سازی دارویی watson @ (دوشنبه 19 بهمن 1394 - 14:18:41) (پروژه های در حال ثبت نام)
آموزش رایگان زیست شناسی مولکولی: بصورت هفتگی در کانال تلگرام watson @ (سه شنبه 6 بهمن 1394 - 12:12:26) (اطلاعیه های ویژه گروه)
برنده مدال نقره در جشنواره اختراعات و نوآوری ها - 2016 watson @ (جمعه 28 آبان 1395 - 10:31:59) (اطلاعیه های ویژه گروه)


چنانچه دانشجویان علاقمند هستند بر روی داروهای شیمیایی یا گیاهی کار کنند و یا از طرف استاد ایشان به عنوان داروی ضد باکتری، ضد سرطان، و غیره قصد مطالعه بر روی ترکیب خود را دارند، با ما مشورت کنند تا پایان نامه ایشان تبدیل به یک پروزه زیبای دراگ دیسکاوری شود. یا با همفکری با ما آنالیز دراگ دیسکاوری کار خود را نیز به ما بسپارند تا اطلاعات و نتایج حاصل از پایان نامه چندین برابر شده و مقالات متعددی را پشتیبانی کنند.

دانشجویان این رشته ها می توانند برای پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی خود به ما مراجعه کنند:

- زیست شناسی ---> سلولی و مولکولی - بیوشیمی - بیوفیزیک - ژنتیک - میکروبیولوژی - بیوتکنولوژی - بیوانفورماتیک - علوم گیاهی - فیزیولوزی جانوری
- شیمی ---> شیمی آلی - بیوشیمی
- کامپیوتر ---> نرم افزار - بیوانفورماتیک
- علوم پزشکی ---> پزشکی - دامپزشکی - داروسازی - فارماکولوژی - پزشکی مولکولیتذکر مهم: چنانچه داروی خاصی را مورد نظر خود دارید یا از گیاه خاصی عصاره گیری کرده اید که می خواهید اثر آن را برای درمان بیماری ها از طریق مکانیسم های مولکولی بررسی نمایید می توانید با ایمیل زیر تماس گرفته و طرح پیشنهادی خود را مطرح نمایید تا امکان انجام آن در یک یا چند پروژه دراگ دیسکاوری بررسی شود:

pjabbarzadeh@gmail.comPhD (ongoing) in:
Molecular Medicine
-
Researcher and lecturer in:
Cancer Drug Discovery
Biochem-informatics
Systems Pharmacology

ParhamAcademy.comThis site is powered by ParhamAcademy.com.
Designer : Mr Mirabootalebi
زمان بازسازي صفحه :0.1752 ثانيه, 0.0730 براي هر جستجو .