نام کاربری:

کلمه عبور:


به خاطر داشتن

[ ]


تاریخ آغاز به فعالیت گروه پژوهشی دراگ دیسکاوری و تاسیس پایگاه دراگ دیسکاوری ایران ژانویه 2015 (دیماه 1393) است.

برای ثبت نام در پروژه ها و دوره های طراحی دارو، اینجا کلیک کنید.


دراگ دیسکاوری در پزشکی مولکولی

دراگ دیسکاوری در حیطه رشته پزشکی مولکولی است و دانشجویان و فارغ التحصیلان پزشکی مولکولی می بایست در این حیطه به روز باشند.

با مطالعه شبیه سازی دارویی و افزایش دانش خود در فارماکولوژی مولکولی گام های موثری در شناخت مکانیسم عمل بیماری ها و پیدا کردن روش های درمانی جدید بر می دارند.

---> ادامه طلب

بازدید از این صفحه امروز
کل بازدید ها: 11
تعداد نفرات بازدید کننده: 8

بازدید از این صفحه در کل
کل بازدید ها: 45912
تعداد نفرات بازدید کننده: 15562

کل سایت
کل بازدید ها: 61547
تعداد نفرات بازدید کننده: 22300


 

 
همکاری های پژوهشی

همکاری در سفارش
Hot Article -1- Parham Jabbarzadeh KaboliHot Article -2- Parham Jabbarzadeh Kaboli

Jabbarzadeh Kaboli, P.
, Rahmat, A., Ismail, P., Ling, K.-H., 2015. MicroRNA-based therapy and breast cancer: a comprehensive review of novel therapeutic strategies from diagnosis to treatment. Pharmacological Research. 97, 104-121
Impact factor= 4.82 (Rank: Q1 in PHARMACOLOGY & PHARMACY)

Jabbarzadeh Kaboli, P., Rahmat, A., Ismail, P., Ling, K.-H., 2014. Targets and mechanisms of berberine, a natural drug with potential to treat cancer with special focus on breast cancer. Eur. J. Pharmacol. 740C, 584–595.
Impact factor= 2.73 (Rank: Q2 in PHARMACOLOGY & PHARMACY)


دوره آموزشی شبیه سازی عصاره های گیاهی

نويسنده : watson در تاريخ : يكشنبه 23 اسفند 1394 - 15:39:43 | نظرات0 |  نسخه مناسب برای چاپ

دوره آموزشی شبیه سازی عصاره های گیاهی - افراد زیادی تحقیقات کلیشه ای بر روی نقش عصاره های گیاهی در کنترل بیماری را انجام می دهند. این درحالی است که این گیاهان در بسیاری مواقع گیاهانی بومی هستند و ژورنال ها علاقه ای به انتشار  مقاله ندارند.

Plant Extract Modelling

چنانچه داروی خاصی را مورد نظر خود دارید یا از گیاه خاصی عصاره گیری کرده اید که می خواهید اثر آن را برای درمان بیماری ها از طریق مکانیسم های مولکولی بررسی نمایید می توانید با ایمیل زیر تماس گرفته و طرح پیشنهادی خود را مطرح نمایید تا امکان انجام آن در یک یا چند پروژه دراگ دیسکاوری بررسی شود: pjabbarzadeh©gmail.com

لذا میتوانید با ثبت نام به عنوان پژوهشگر ارشد دراگ دیسکاوری، پروژه مستقل خود را تعریف کرده و سپس بر روی پروژه خود ضمن آموزش تمام مراحل دراگ دیسکاوری، کار کنید.

افرادی که از گیاهی عصاره گیری کرده اند پیشنهاد می شود از این طرح استفاده کنند.


شما با این طرح میتوانید عصاره خود را که میتواند منشا گیاهی یا جلبکی داشته باشد را برای انواع بیماری های ویروسی، سرطان، دیابت، و ... شبیه سازی کنید.

نکته جالب توجه این است که چنانچه وقت بگذارید و زحمت بکشید، از یک عصاره ای که از یک گیاه گرفته اید، بر پایه محاسبات کامپیوتری می توانید بیش از 5 مقاله ISI منتشر کنید.

برای ثبت نام به عنوان پژوهشگر ارشد دراگ دیسکاوری اینجا کلیک کنید.افرادی که مشغول کارهای آزمایشگاهی در زمینه های سلول های بنیادی، بیولوژی مولکولی، و مارکرهای سلولی هستند، حتما این هندبوک ها را دانلود کنند.

Cell Biology: A Laboratory Handbook

Protocols - THE NUCLEIC ACID PROTOCOLS HANDBOOK

The Molecular Probes® Handbook (23 chapters)

the Protein Gel Electrophoresis Handbook

the Pluripotent Stem Cell Handbookافرادی که قصد انتشار مقاله از پروژه های دراگ دیسکاوری را دارند به موارد کلیدی زیر دقت کنند:

1- یک سری جزئیات ، تفسیر ها، و دستوراتی که در پروتوکل به افراد ارسال شده است نیازی نیست و آنها جنبه آموزشی و ورک شاپی دارند.

2- بجای رویکردی که در بخش تفسیر نتایج توضیح داده شده است، جزئیات دیگری لازم است که در حین کار با افرادی که تصمیم جدی برای انتشار مقاله داشته باشند (فقط) گفته می شود.

3- تفسیر نتایج که کدام لیگاند بهترین داکینگ را دارد آیا بر اساس ثابت مهاری (Ki) و انرژی (Delta G) است؟ خیر. البته دیگر محققین در مقالات خود از همین دو شاخص استفاده کرده و باندهای هیدروژنی را گرفته و نتایج را تفسیر می کنند.

اما گروه پژوهشی که با من کار می کنند، نسل جدیدی از محاسبات دراگ دیسکاوری را کار می کنند که جدید است و بخشی از آن از ابتکارات اینجانب است.

ادامه ...

از آنجاییکه بیشترین انرژی اینجانب این روز ها صرف نوشتن مقاله ای پژوهشی در مورد مهار پروتئین RAF می شود، و از آنجاییکه مولکول این ماه در سایت RSCB PDB، مولکول RAF در نظر گرفته شده است، فکر کردم چند سطری در مورد این آنزیم کلیدی که در مطالعات کمتر در نظر گرفته می شود، بنویسم.


ادامه ...

مکانیسم های احتمالی که آسپرین میتواند از سرطان کولون جلوگیری کند، در یک مقاله مروری در ژورنال نیچر منتشر شد. (لینک)

هر زمان یک مکانیسم دارویی بصورت احتمالی مطرح می شود و در ژورنالی مثل نیچر مسیر احتمالی آن منعکس می شود، یک خوراک تحقیقاتی خیلی خوب برای ما شبیه سازان دارویی است، تا محاسبات و آنالیز ها، احتمال را به قطعیت تبدیل کنیم.

من این جملات را برای افراد زیادی می نویسم که مدام با من تماس میگیرند و می فرمایند ما چه پروژه ای برای پایان نامه برداریم و چگونه مقاله خوب بنویسیم. وقتی هم که یک مقاله این چنینی میفرستم که مطالعه کنند، در نهایت می فرمایند بسیار خوب مطالعه کردیم حالا چکار کنیم؟؟؟!!!

دوستان مقالاتی که ژورنال های مختلف منتشر می کنند برای این است که به محققین دیگر خط مشی بدهند که آن راه را دنبال کنند. تمام مقالات مروری این خاصیت را دارند، حتی به مقاله نوشته شده توسط اینجانب نیز (لینک) مراجعه کنید خط مشی های آینده (Future directions) را خواهید دید.

لذا تصمیم گرفتم اینگونه مقالاتی که مشاهده می کنم، یک کامنتی در مورد اینکه چگونه می تواند تبدیل به ایده شود را برای دوستان بنویسم.

به هر حال تک تک اینها موضوعاتی می تواند باشد که خود بطور مستقل یا تحت نظر اینجانب کار کنید، و مطمئنا اگر خوب کار کنید می توانید مقاله خوبی نیز منتشر کنید.


"برای ثبت نام  به عنوان پژوهشگر ارشد دراگ دیسکاوری اینجا کلیک کنید."

برای حمایت از پژوهشگرانی که توان پژوهشی خوبی دارند و حداقل یک مقاله در یکی از ژورنال های انتشارات Elsevier ،Springer و Wiley منتشر کرده اند مبلغ 370 هزار تومان از هزینه پژوهشگر ارشد برای آنها کسر می شود.

بررسی مکانیسم اثر آسپرین برای جلوگیری از سرطان: با استفاده از روش های محاسباتی و شبیه سازی مولکولی

برو به صفحه  1 2 [3] 4 ... 11 12 13
جذب دو عضو تازه نفس برای پروژه های کومارین و کورکومین watson @ (چهارشنبه 21 بهمن 1394 - 01:10:06) (پروژه های در حال ثبت نام)
ثبت نام برای پروژه "ویروس زیکا" - طراحی و شبیه سازی دارویی watson @ (دوشنبه 19 بهمن 1394 - 14:18:41) (پروژه های در حال ثبت نام)
آموزش رایگان زیست شناسی مولکولی: بصورت هفتگی در کانال تلگرام watson @ (سه شنبه 6 بهمن 1394 - 12:12:26) (اطلاعیه های ویژه گروه)


چنانچه دانشجویان علاقمند هستند بر روی داروهای شیمیایی یا گیاهی کار کنند و یا از طرف استاد ایشان به عنوان داروی ضد باکتری، ضد سرطان، و غیره قصد مطالعه بر روی ترکیب خود را دارند، با ما مشورت کنند تا پایان نامه ایشان تبدیل به یک پروزه زیبای دراگ دیسکاوری شود. یا با همفکری با ما آنالیز دراگ دیسکاوری کار خود را نیز به ما بسپارند تا اطلاعات و نتایج حاصل از پایان نامه چندین برابر شده و مقالات متعددی را پشتیبانی کنند.

دانشجویان این رشته ها می توانند برای پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی خود به ما مراجعه کنند:

- زیست شناسی ---> سلولی و مولکولی - بیوشیمی - بیوفیزیک - ژنتیک - میکروبیولوژی - بیوتکنولوژی - بیوانفورماتیک - علوم گیاهی - فیزیولوزی جانوری
- شیمی ---> شیمی آلی - بیوشیمی
- کامپیوتر ---> نرم افزار - بیوانفورماتیک
- علوم پزشکی ---> پزشکی - دامپزشکی - داروسازی - فارماکولوژی - پزشکی مولکولیتذکر مهم: چنانچه داروی خاصی را مورد نظر خود دارید یا از گیاه خاصی عصاره گیری کرده اید که می خواهید اثر آن را برای درمان بیماری ها از طریق مکانیسم های مولکولی بررسی نمایید می توانید با ایمیل زیر تماس گرفته و طرح پیشنهادی خود را مطرح نمایید تا امکان انجام آن در یک یا چند پروژه دراگ دیسکاوری بررسی شود:

pjabbarzadeh@gmail.comPhD (ongoing) in:
Molecular Medicine
-
Researcher and lecturer in:
Cancer Drug Discovery
Biochem-informatics
Systems Pharmacology

ParhamAcademy.comThis site is powered by ParhamAcademy.com.
Designer : Mr Mirabootalebi
زمان بازسازي صفحه :0.2142 ثانيه, 0.0349 براي هر جستجو .