نام کاربری:

کلمه عبور:


به خاطر داشتن

[ ]


تاریخ آغاز به فعالیت گروه پژوهشی دراگ دیسکاوری و تاسیس پایگاه دراگ دیسکاوری ایران ژانویه 2015 (دیماه 1393) است.

برای ثبت نام در پروژه ها و دوره های طراحی دارو، اینجا کلیک کنید.


دراگ دیسکاوری در پزشکی مولکولی

دراگ دیسکاوری در حیطه رشته پزشکی مولکولی است و دانشجویان و فارغ التحصیلان پزشکی مولکولی می بایست در این حیطه به روز باشند.

با مطالعه شبیه سازی دارویی و افزایش دانش خود در فارماکولوژی مولکولی گام های موثری در شناخت مکانیسم عمل بیماری ها و پیدا کردن روش های درمانی جدید بر می دارند.

---> ادامه طلب

بازدید از این صفحه امروز
کل بازدید ها: 4
تعداد نفرات بازدید کننده: 3

بازدید از این صفحه در کل
کل بازدید ها: 60286
تعداد نفرات بازدید کننده: 22962

کل سایت
کل بازدید ها: 83950
تعداد نفرات بازدید کننده: 33331

 

 
همکاری های پژوهشی

همکاری در سفارش
ISI Impact factor= 5.49 (Q1)

Kaboli, P.J., Bazrafkan, M., Ismail, P., and Ling, K.-H. (2017). A Novel One-Click Automated Drug Discovery tool: A New Approach Based on Binding Efficiency Indices. FASEB J. 31: 818.7-818.7.
ISI Impact factor= 5.49 (Q1)
برای ثبت نام و مشاهده فهرست کارگاه ها، اینجا کلیک کنید


آموزش قدم و قدم و هدایت یک پروژه دراگ دیسکاوری

نويسنده : watson در تاريخ : سه شنبه 2 دي 1393 - 20:34:18 | نظرات0 |  نسخه مناسب برای چاپ

ابزارهای بیوانفورماتیک (in silico)، مجموعه ای از نرم افزار ها هستند که به گونه ای طراحی شده اند تا شما بتوانید داده های معنی داری از پروزه خود بگیرید که پیش تر نمی توانستید. بدین معنی که دیگر تنها بیان ژن را بررسی نمی کنید، بلکه کنار آن می توانید ارتباط آن ژن و پروتئین محصول آن ژن را با صدها مولکول داخل سلول بررسی کنید.

بیوانفورماتیک ابعاد گوناگونی دارد که بخشی از آن شامل پروژه های دراگ دیسکاوری یا کشف دارویی می شود. در دراگ دیسکاوری شما عملا بصورت ساختاری می توانید یک دارو یا ماده خاص را شبیه سازی کنید و شانس اتصال آن با اهداف خاص درون سلولی را مطالعه کنید.

ادامه ...
شرایط شرکت در کارگاه های دراگ دیسکاوری

نويسنده : watson در تاريخ : سه شنبه 2 دي 1393 - 12:32:43 | نظرات0 |  نسخه مناسب برای چاپ

با شرکت در کارگاه های دراگ دیسکاوری می توانید در کوتاه مدت، اصول تئوری و عملی دراگ دیسکاوری را فرا بگیرید.

برخلاف تمام کارگاه هایی که یک، دو یا سه روزه هست، کارگاه آموزشی ما در دراگ دیسکاوری حدود دو ماه است. در این کارگاه بصورت آنلاین از محل سکونت یا محل کار خود و فقط با استفاده از کامپیوتر، کلیه نرم افزارها و اصول تئوری و عملی آموزش داده شده و وارد یک پروژه می شود تا چندین تارگت سلولی را کار کنید و در نهایت نیز در تالیف مقاله و انتشار آن همکاری می کنید. بیش از 1000 آزمایش دراگ دیسکاوری را انجام میدهید تا از میان این تعداد موثر ترین ترکیب را بر روی تارگت های مورد نظر به قصد درمان سرطان، بررسی کنید.

ادامه ...
مقالات منتشر شده در ژورنال ها توسط گروه پژوهشی دراگ دیسکاوری ایران در زیر جهت مشاهده، مطالعه و دانلود قرار داده شده است. تاریخ آغاز به فعالیت گروه پژوهشی دراگ دیسکاوری و تاسیس پایگاه دراگ دیسکاوری ایران ژانویه 2015 (دیماه 1393) است، لذا پروژه های در دست انجام چنانچه خاتمه یابند، نتایج آنها در ژورنال های معتبر منتشر شده و در این صفحه منعکس می گردند.

اسامی پر رنگ اعضای تیم پژوهشی دراگ دیسکاوری ایران را نشان می دهند.
* علامت ستاره (*) نویسنده مسئول مقاله را مشخص می کند.

ادامه ...
یک مقاله مفید در زمینه دراگ دیسکاوری

نويسنده : watson در تاريخ : دوشنبه 1 دي 1393 - 07:19:52 | نظرات0 |  نسخه مناسب برای چاپ
برای آشنایی با قابلیت های پروژه های دراگ دیسکاوری (بیوکمو انفورماتیک)، این مقاله را نگاهی بیندازید. این مقاله مروری خیلی ساده و روان به بررسی بعضی موارد پرداخته است. ژورنال Drug Discovery Today دومین ژورنال معتبر در زمینه دراگ دیسکاوری است (بعد از Nature Reviews Drug Discovery). مقالات این ژورنال خواندنی است.

ادامه ...
لیست کامل ژورنال های اندیکس شده آی اس ای - 2013

نويسنده : watson در تاريخ : سه شنبه 22 مهر 1393 - 00:52:06 | نظرات0 |  نسخه مناسب برای چاپ
لیست کامل ژورنال های نمایه شده توسط موسسه تامسون روترز را در آخرین فهرست مربوط به سال 2013 در سال 2014 اعلام شد، را می توانید از اینجا دانلود نمایید.
ادامه ...
برو به صفحه  1 2 3 ... 11 12 [13]
همگام با من در نوشتن یک مقاله مروری- قسمت نخست: مقدمه watson @ (شنبه 8 شهريور 1393 - 00:08:56) (استراتژی های ما در نگارش مقالات و میانبر های آموزشی)


چنانچه دانشجویان علاقمند هستند بر روی داروهای شیمیایی یا گیاهی کار کنند و یا از طرف استاد ایشان به عنوان داروی ضد باکتری، ضد سرطان، و غیره قصد مطالعه بر روی ترکیب خود را دارند، با ما مشورت کنند تا پایان نامه ایشان تبدیل به یک پروزه زیبای دراگ دیسکاوری شود. یا با همفکری با ما آنالیز دراگ دیسکاوری کار خود را نیز به ما بسپارند تا اطلاعات و نتایج حاصل از پایان نامه چندین برابر شده و مقالات متعددی را پشتیبانی کنند.

دانشجویان این رشته ها می توانند برای پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی خود به ما مراجعه کنند:

- زیست شناسی ---> سلولی و مولکولی - بیوشیمی - بیوفیزیک - ژنتیک - میکروبیولوژی - بیوتکنولوژی - بیوانفورماتیک - علوم گیاهی - فیزیولوزی جانوری
- شیمی ---> شیمی آلی - بیوشیمی
- کامپیوتر ---> نرم افزار - بیوانفورماتیک
- علوم پزشکی ---> پزشکی - دامپزشکی - داروسازی - فارماکولوژی - پزشکی مولکولیتذکر مهم: چنانچه داروی خاصی را مورد نظر خود دارید یا از گیاه خاصی عصاره گیری کرده اید که می خواهید اثر آن را برای درمان بیماری ها از طریق مکانیسم های مولکولی بررسی نمایید می توانید با ایمیل زیر تماس گرفته و طرح پیشنهادی خود را مطرح نمایید تا امکان انجام آن در یک یا چند پروژه دراگ دیسکاوری بررسی شود:

pjabbarzadeh@gmail.comPhD (ongoing) in:
Molecular Medicine
-
Researcher and lecturer in:
Cancer Drug Discovery
Biochem-informatics
Systems Pharmacology

ParhamAcademy.comThis site is powered by ParhamAcademy.com.
Designer : Mr Mirabootalebi
زمان بازسازي صفحه :0.2736 ثانيه, 0.1643 براي هر جستجو .