نام کاربری:

کلمه عبور:


به خاطر داشتن

[ ]


تاریخ آغاز به فعالیت گروه پژوهشی دراگ دیسکاوری و تاسیس پایگاه دراگ دیسکاوری ایران ژانویه 2015 (دیماه 1393) است.

برای ثبت نام در پروژه ها و دوره های طراحی دارو، اینجا کلیک کنید.


دراگ دیسکاوری در پزشکی مولکولی

دراگ دیسکاوری در حیطه رشته پزشکی مولکولی است و دانشجویان و فارغ التحصیلان پزشکی مولکولی می بایست در این حیطه به روز باشند.

با مطالعه شبیه سازی دارویی و افزایش دانش خود در فارماکولوژی مولکولی گام های موثری در شناخت مکانیسم عمل بیماری ها و پیدا کردن روش های درمانی جدید بر می دارند.

---> ادامه طلب

بازدید از این صفحه امروز
کل بازدید ها: 4
تعداد نفرات بازدید کننده: 3

بازدید از این صفحه در کل
کل بازدید ها: 60286
تعداد نفرات بازدید کننده: 22962

کل سایت
کل بازدید ها: 83950
تعداد نفرات بازدید کننده: 33331

 

 
همکاری های پژوهشی

همکاری در سفارش
ISI Impact factor= 5.49 (Q1)

Kaboli, P.J., Bazrafkan, M., Ismail, P., and Ling, K.-H. (2017). A Novel One-Click Automated Drug Discovery tool: A New Approach Based on Binding Efficiency Indices. FASEB J. 31: 818.7-818.7.
ISI Impact factor= 5.49 (Q1)
برای ثبت نام و مشاهده فهرست کارگاه ها، اینجا کلیک کنید


آینده بیوانفورماتیک در مقایسه با ژنومیک

نويسنده : watson در تاريخ : پنجشنبه 11 دي 1393 - 07:31:10 | نظرات0 |  نسخه مناسب برای چاپ

با توجه به پر هزینه بودن و زمان بر بودن مطالعات ژنومیک، نمودار نشان میدهد در حال حاضر در اوج انقلاب ژنومیک هستیم و در سال های آتی از تب ژنومیک کاسته می شود. در عوض مطالعات مبتنی بر بیوانفورماتیک، ایمنو انفورماتیک، و دراگ دیسکاوری در حال تبدیل شدن به یک موج جدیدی هستند که در سال های آتی روز به روز جای مطالعات ژنومیک را خواهند گرفت.

دلیل آن واضح است، و آن اینکه مطالعاتی مثل ژن درمانی اگر چه از نظر ایده بسیار عالی هستند ولی برای رسیدن به نتیجه و اینکه از نظر کارایی و عوارض جانبی شاید چند نسل زمان لازم داشته باشند، عملا به مرحله کلینیکی نمیرسند. برای بیماری هایی مثل سرطان و انواع آلودگی های ویروسی که خیلی سریع شایع می شوند، درمان های سریع و قطعی لازم است.

لذا دنبال این باشید که ببینید دنیا کدام سمت حرکت میکند، شما هم به روز باشید.

 مهمترین مرحله نوشتن یک مقاله و انجام یک کار تحقیقاتی، بررسی منابع هست. در این مطلب با یکی از نرم افزارهای مدیریت منابع اشنایی پیدا خواهید کرد.

در ادامه فعالیت هایی که من در هنگام نوشتن مقالات انجام می دهم، شما را خیلی ساده با روش مدیریت منابع آشنا می کنم. اگرچه ممکن است خیلی دوستان روش هایی مخصوص خود داشته باشند ولی به هر حال من خواستم در اینجا روش خودم را با شما به اشتراک بگذارم.

برای مطالعه قسمت اول این نوشتار، چنانچه تا کنون مطالعه نکرده اید، می توانید اینجا را کلیک کنید.


دوستان مطالعه مقاله نقش کلیدی در دانش شما دارد و تا زمانیکه اطلاعات علمی خوبی نداشته باشید قادر به انتشار مقالات خوبی نمی شوید. پیشنهاد من این است که حداقل در روز 2 تا 5 مقاله در زمینه رشته خودتون مطالعه کنید. مطالعه مقاله برای نوشتن مقالات مروری از اهمیت بیشتری برخوردار است. یک مقاله مروری خوب بین 90 الی 140 رفرنس خوب دارد.

ادامه ...
قبول آنالیز دراگ دیسکاوری برای پایان نامه ها

نويسنده : watson در تاريخ : يكشنبه 7 دي 1393 - 13:13:04 | نظرات0 |  نسخه مناسب برای چاپ

چنانچه دوستانی میخواهند با افزایش داده ها و نتایج خود مقالات کامل تر و متعددی را منتشر نمایند و فرصت آموزش تکنیک های دراگ دیسکاوری را ندارند، می توانند با یک جلسه مشاوره رایگان در مورد طرح خود، کار دراگ دیسکاوری پروژه خود را به ما بسپارند و مطالعات in vitro یا in vivo را که مشغول هستند ادامه دهند. ما بطور پیشرفته ای با جدید ترین روش های روز آنالیز ترکیبات شما را انجام می دهیم.

پروژه دراگ دیسکاوری خود به تنهایی می تواند حتی برای پایان نامه دکترای تخصصی تعریف شود اما چنانچه علاقمند به کارهای آزمایشگاهی نیز هستید میتوانید پروژه دراگ دیسکاوری را به کارهای خود اضافه کنید و یک ابر پروژه تحصیلی داشته باشید که نتایج شگفت انگیزی را به شما می دهد.

ادامه ...

عنوان پروژه:

مدل سازی مولکولی کورکومین و مشتقات آن به عنوان مهار کننده تیروزین کینازی در سرطان

کد پروژه: CADD-4-Cu-3

چکیده: برهمکنش تعداد 1814 لیگاند که مشتق یا آنالوگ کورکومین هستند بصورت جداگانه بر روی حداقل پنج تارگت مولکولی از گروه تیروزین کیناز آنالیز و شبیه سازی می شود. آنزیم های کیناز دارای جایگاه فعال متصل شونده به ATP هستند، و با افزایش بیش از حد  مسیرهای پیام رسانی را به راه می اندازند که منجر به تولید یا پیشرفت سرطان می گردد. تیروزین کینازها سبب انجام تقسیم سلولی و مهاجرت سلولی می شوند. به عنوان مثال، Her2 و EGFR به عنوان رسپتور را در نظر گرفت. در این پروژه تصمیم بر آن است که پنج آنزیم تیروزین کیناز که به عنوان مارکر سرطان شناخته می شوند، را بصورت in silico مطالعه نماییم. نتایج این پیشبینی انفورماتیکی می تواند برای مطالعات بیشتر بصورت in vivo و in vitro بکار گرفته شود. همچنین فارماکو کینتیک و فارماکو داینامیک داروها نیز پیشبینی شده که اینگونه پیشبینی ها مطالعات آزمایشگاهی را آسان تر، سریع تر و کم هزینه تر می کند.عنوان پروژه:

مدل سازی مولکولی کورکومین و مشتقات آن بعنوان مهار کننده متاستاز (EMT) در سرطان پستان

کد پروژه: CADD-3-Cu-2

چکیده: برهمکنش تعداد 1814 لیگاند که مشتق یا آنالوگ کورکومین هستند بصورت جداگانه بر روی حداقل پنج تارگت مولکولی از گروه پروتئین هایی که دخیل در متاستاز و مهاجرت سلولی و بین بافتی (EMT) هستند، آنالیز و شبیه سازی می شود. به عنوان مثال، BMI و RhoA و پروتئین های مسیر پیام رسانی بتا-کاتنین در مهاجرت سلولی نقش دارند. در این پروژه تصمیم بر آن است که بعد از بررسی مقالات و جستجوی پایگاه های داده، پنج تارگت مناسب که در متاستاز دخیل هستند، از نظر عملکرد داروی کورکومین بررسی شوند. نتایج این پیشبینی انفورماتیکی می تواند برای مطالعات بیشتر بصورت in vivo و in vitro بکار گرفته شود. همچنین فارماکو کینتیک و فارماکو داینامیک داروها نیز پیشبینی شده که اینگونه پیشبینی ها مطالعات آزمایشگاهی را آسان تر، سریع تر و کم هزینه تر می کند.


برو به صفحه  1 2 3 ... 11 [12] 13
ده تخصصی که بیشترین موقعیت های جذب و استخدامی را دارند. watson @ (سه شنبه 2 دي 1393 - 22:21:36) (فرصت های شغلی)
دعوت از علاقمندان جهت مشارکت در پروژه های دراگ دیسکاوری watson @ (سه شنبه 2 دي 1393 - 21:09:39) (شرایط همکاری و استفاده از خدمات ما)
درآمد بعنوان دانشمند فارماکولوژی - دراگ دیسکاوری watson @ (سه شنبه 2 دي 1393 - 20:47:21) (فرصت های شغلی)


چنانچه دانشجویان علاقمند هستند بر روی داروهای شیمیایی یا گیاهی کار کنند و یا از طرف استاد ایشان به عنوان داروی ضد باکتری، ضد سرطان، و غیره قصد مطالعه بر روی ترکیب خود را دارند، با ما مشورت کنند تا پایان نامه ایشان تبدیل به یک پروزه زیبای دراگ دیسکاوری شود. یا با همفکری با ما آنالیز دراگ دیسکاوری کار خود را نیز به ما بسپارند تا اطلاعات و نتایج حاصل از پایان نامه چندین برابر شده و مقالات متعددی را پشتیبانی کنند.

دانشجویان این رشته ها می توانند برای پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی خود به ما مراجعه کنند:

- زیست شناسی ---> سلولی و مولکولی - بیوشیمی - بیوفیزیک - ژنتیک - میکروبیولوژی - بیوتکنولوژی - بیوانفورماتیک - علوم گیاهی - فیزیولوزی جانوری
- شیمی ---> شیمی آلی - بیوشیمی
- کامپیوتر ---> نرم افزار - بیوانفورماتیک
- علوم پزشکی ---> پزشکی - دامپزشکی - داروسازی - فارماکولوژی - پزشکی مولکولیتذکر مهم: چنانچه داروی خاصی را مورد نظر خود دارید یا از گیاه خاصی عصاره گیری کرده اید که می خواهید اثر آن را برای درمان بیماری ها از طریق مکانیسم های مولکولی بررسی نمایید می توانید با ایمیل زیر تماس گرفته و طرح پیشنهادی خود را مطرح نمایید تا امکان انجام آن در یک یا چند پروژه دراگ دیسکاوری بررسی شود:

pjabbarzadeh@gmail.comPhD (ongoing) in:
Molecular Medicine
-
Researcher and lecturer in:
Cancer Drug Discovery
Biochem-informatics
Systems Pharmacology

ParhamAcademy.comThis site is powered by ParhamAcademy.com.
Designer : Mr Mirabootalebi
زمان بازسازي صفحه :0.3320 ثانيه, 0.1208 براي هر جستجو .