نام کاربری:

کلمه عبور:


به خاطر داشتن

[ ]


تاریخ آغاز به فعالیت گروه پژوهشی دراگ دیسکاوری و تاسیس پایگاه دراگ دیسکاوری ایران ژانویه 2015 (دیماه 1393) است.

برای ثبت نام در پروژه ها و دوره های طراحی دارو، اینجا کلیک کنید.


دراگ دیسکاوری در پزشکی مولکولی

دراگ دیسکاوری در حیطه رشته پزشکی مولکولی است و دانشجویان و فارغ التحصیلان پزشکی مولکولی می بایست در این حیطه به روز باشند.

با مطالعه شبیه سازی دارویی و افزایش دانش خود در فارماکولوژی مولکولی گام های موثری در شناخت مکانیسم عمل بیماری ها و پیدا کردن روش های درمانی جدید بر می دارند.

---> ادامه طلب

بازدید از این صفحه امروز
کل بازدید ها: 11
تعداد نفرات بازدید کننده: 8

بازدید از این صفحه در کل
کل بازدید ها: 45912
تعداد نفرات بازدید کننده: 15562

کل سایت
کل بازدید ها: 61547
تعداد نفرات بازدید کننده: 22300


 

 
همکاری های پژوهشی

همکاری در سفارش
Hot Article -1- Parham Jabbarzadeh KaboliHot Article -2- Parham Jabbarzadeh Kaboli

Jabbarzadeh Kaboli, P.
, Rahmat, A., Ismail, P., Ling, K.-H., 2015. MicroRNA-based therapy and breast cancer: a comprehensive review of novel therapeutic strategies from diagnosis to treatment. Pharmacological Research. 97, 104-121
Impact factor= 4.82 (Rank: Q1 in PHARMACOLOGY & PHARMACY)

Jabbarzadeh Kaboli, P., Rahmat, A., Ismail, P., Ling, K.-H., 2014. Targets and mechanisms of berberine, a natural drug with potential to treat cancer with special focus on breast cancer. Eur. J. Pharmacol. 740C, 584–595.
Impact factor= 2.73 (Rank: Q2 in PHARMACOLOGY & PHARMACY)


معرفی نرم افزار رفرنس نویسی و اصول کار با نرم افزار MENDELEY. از آنجایی که فعالیت ما پژوهش محور است و هدف با نوشتن پروپوزال شروع شده و در نهایت رسیدن به یک مقاله است، لازم دانستم کار با نرم افزار رفرنس نویسی را برای دوستانی که احتمالا آشنایی ندارند، آموزش دهم. لذا سه فایل مربوط به ویدئوی آموزشی MENDELEY، به همراه یک فایل پی دی اف آموزشی، و فایل نصب نرم افزار MENDELEY در لینک زیر قرار داده شده است (MENDELEY-Lecture-3).
ادامه دارد ...
ادامه ...
آموزش هفته نخست: نمایش اینترنتی- پیام رسانی سلولی (1)

نويسنده : watson در تاريخ : دوشنبه 13 بهمن 1393 - 18:54:07 | نظرات0 |  نسخه مناسب برای چاپ
پیام رسانی سلولی: از آنجایی که دوستانی با زمینه ضعیف در زیست شناسی سلولی و مولکولی در این دوره شرکت کرده اند، لازم است اطلاعات لازم در مورد پیام رسانی سلولی و مکانیسم های آن را داشته باشند. لذا در دو جلسه ویدئو تدریس مبحث پیام رسانی سلولی گنجانده شده است. توصیه می شود حتما این ویدئو ها را با دقت مشاهده و مطالعه نمایید. زیرا تمام بحث دراگ دیسکاوری بر روی مهار یا فعال سازی مسیرهای پیام رسانی است (CADD-Lecture-2).
ادامه دارد ...
ادامه ...
آموزش هفته نخست: نمایش اینترنتی- مقدمه ای بر دراگ دیسکاوری

نويسنده : watson در تاريخ : دوشنبه 13 بهمن 1393 - 18:18:46 | نظرات0 |  نسخه مناسب برای چاپ
مقدمه ای بر دراگ دیسکاوری: ویدئوی آموزشی به همراه فایل اسلایدهای تدریس شده در ویدئو در لینک زیر قابل دسترسی هستند. تعاریف اولیه در دراگ دیسکاوری و اصول اولیه روش کار در این ویدئو بصورت اجمالی مطرح می شود (CADD-Lecture-1).
ادامه دارد ...
ادامه ...
برگزاری اولین دوره دراگ دیسکاوری ایران

نويسنده : watson در تاريخ : دوشنبه 13 بهمن 1393 - 14:21:04 | نظرات0 |  نسخه مناسب برای چاپ


پروژه های آنلاین دراگ دیسکاوری بصورت تئوری و عملی برگزار می شود.

محتویات آموزشی مربوط به هفته اول که شامل 11 فایل ویدئویی و 4 فایل غیر ویدئویی است، بر روی سرور آپلود شده است و توسط اعضا قابل دانلود است.

با توجه به اینکه میتوان ادعا کرد چنین حرکتی در ایران برای اولین بار انجام می شود، و خصوصا بخاطر اینکه اینجانب در ایران نیستم و 4000 کیلومتر دور تر سکونت دارم، قطعا انتقال اطلاعات و همکاری خیلی سخت و طاقت فرسا است.

لازم به توضیح است در تمام موارد کار از جمله مدیریت و طراحی وب سایت، تا فیلم برداری و ویرایش فیلم ها، و تنظیم مقالات و محتویات آموزشی تا تدریس، هیچ فردی با اینجانب همکاری نمیکند و همه کار بصورت شخصی و انفرادی توسط اینجانب است، لذا تمام آرزوی من این است که فقط و فقط اولین دو مقاله حاصل این پروژه ها منتشر شود تا مشخص شود که هیچ عاملی حتی سرعت پایین اینترنت ایران و فواصل فیزیکی دور، مانع ترقی و پیشرفت پژوهشگران و فرهیختگان ایرانی و انجام کارهای گروهی توسط ایشان نمی شود.

با ثبت نام و عضویت ضمن ارتقای سی وی خود در یک بازه زمانی 6-7 ماهه ما را در ادامه این راه حمایت کنید.


اطلاعیه: پیرامون دانلود محتویات آموزشی دراگ دیسکاوری

نويسنده : watson در تاريخ : دوشنبه 13 بهمن 1393 - 11:11:46 | نظرات0 |  نسخه مناسب برای چاپ
دوستان با توجه به مشکلات اینترنت در ایران و فیلتر شدن بعضی سایت ها، اینجانب از درایو قدرتمند گوگل برای آپلود فایل ها استفاده کرده ام تا تحمل دانلود حجم بالا را داشته باشد.

اینجانب تمام فایل ها را چک کرده ام مشکلی نداشتند و هم دانلود شده و هم باز شده اند. اما چنانچه شما مشکلی داشتید حتما اطلاع بدهید. احتمالا مشکل بخاطر این است که سرعت اینترنت مرکزی که دانلود میکنید پایین است و یا اجازه دانلود محتویات ویدئویی داده نشده است. بنابراین باید سیستم و اینترنت خود را از مکان دیگری امتحان کنید.

اگر با این پاسخ مواجه شدید:

Google Drive can't scan this file for viruses.

CADD-Lecture-1-Part-1.mp4 (71M) exceeds the maximum size that Google can scan. Would you still like to download this file?
Download anyway

بر روی Download anyway کلیک کنید تا دانلود انجام شود. سعی کنید برای هر جلسه یک پوشه مستقل ایجاد کنید.

البته بصورت آنلاین هم از طریق گوگل فایل ها باز شده و پخش می شوند که می توانید پنجره مربوطه را ببندید که از سرعت دانلود نکاهد.

لطفا همگی بعد از دانلود کامل محتویات موفقیت خود را به اینجانب اطلاع دهند.

در ضمن نمایش اینترنتی ویدئوها نیز فعال شده است. میتوانید بصورت آنلاین مشاهده کنید. فقط ویدئوهای سنگین مثل "پیام رسانی" با خطا مواجه می شود که بهتر است دانلود گردند.

محتویات آموزشی - مشاهده آنلاین و دانلودبرو به صفحه  1 2 3 ... 10 [11] 12 13
سوالات متداول - Frequently Asked Questions watson @ (چهارشنبه 8 بهمن 1393 - 12:03:17) (شرایط همکاری و استفاده از خدمات ما)
دقت در نصب نرم افزار - حتما به توضیحات صفحه مربوطه دقت کنید. watson @ (دوشنبه 6 بهمن 1393 - 14:42:43) (اطلاعیه های ویژه گروه)
ضبط فیلم های آموزشی دراگ دیسکاوری آغاز شد watson @ (دوشنبه 29 دي 1393 - 18:04:10) (شرایط همکاری و استفاده از خدمات ما)
اطلاعیه: تکمیل کادر پروژه ها در دیماه watson @ (يكشنبه 21 دي 1393 - 11:53:56) (اطلاعیه های ویژه گروه)


چنانچه دانشجویان علاقمند هستند بر روی داروهای شیمیایی یا گیاهی کار کنند و یا از طرف استاد ایشان به عنوان داروی ضد باکتری، ضد سرطان، و غیره قصد مطالعه بر روی ترکیب خود را دارند، با ما مشورت کنند تا پایان نامه ایشان تبدیل به یک پروزه زیبای دراگ دیسکاوری شود. یا با همفکری با ما آنالیز دراگ دیسکاوری کار خود را نیز به ما بسپارند تا اطلاعات و نتایج حاصل از پایان نامه چندین برابر شده و مقالات متعددی را پشتیبانی کنند.

دانشجویان این رشته ها می توانند برای پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی خود به ما مراجعه کنند:

- زیست شناسی ---> سلولی و مولکولی - بیوشیمی - بیوفیزیک - ژنتیک - میکروبیولوژی - بیوتکنولوژی - بیوانفورماتیک - علوم گیاهی - فیزیولوزی جانوری
- شیمی ---> شیمی آلی - بیوشیمی
- کامپیوتر ---> نرم افزار - بیوانفورماتیک
- علوم پزشکی ---> پزشکی - دامپزشکی - داروسازی - فارماکولوژی - پزشکی مولکولیتذکر مهم: چنانچه داروی خاصی را مورد نظر خود دارید یا از گیاه خاصی عصاره گیری کرده اید که می خواهید اثر آن را برای درمان بیماری ها از طریق مکانیسم های مولکولی بررسی نمایید می توانید با ایمیل زیر تماس گرفته و طرح پیشنهادی خود را مطرح نمایید تا امکان انجام آن در یک یا چند پروژه دراگ دیسکاوری بررسی شود:

pjabbarzadeh@gmail.comPhD (ongoing) in:
Molecular Medicine
-
Researcher and lecturer in:
Cancer Drug Discovery
Biochem-informatics
Systems Pharmacology

ParhamAcademy.comThis site is powered by ParhamAcademy.com.
Designer : Mr Mirabootalebi
زمان بازسازي صفحه :0.1159 ثانيه, 0.0241 براي هر جستجو .