نام کاربری:

کلمه عبور:


به خاطر داشتن

[ ]


تاریخ آغاز به فعالیت گروه پژوهشی دراگ دیسکاوری و تاسیس پایگاه دراگ دیسکاوری ایران ژانویه 2015 (دیماه 1393) است.

برای ثبت نام در پروژه ها و دوره های طراحی دارو، اینجا کلیک کنید.


دراگ دیسکاوری در پزشکی مولکولی

دراگ دیسکاوری در حیطه رشته پزشکی مولکولی است و دانشجویان و فارغ التحصیلان پزشکی مولکولی می بایست در این حیطه به روز باشند.

با مطالعه شبیه سازی دارویی و افزایش دانش خود در فارماکولوژی مولکولی گام های موثری در شناخت مکانیسم عمل بیماری ها و پیدا کردن روش های درمانی جدید بر می دارند.

---> ادامه طلب

بازدید از این صفحه امروز
کل بازدید ها: 5
تعداد نفرات بازدید کننده: 4

بازدید از این صفحه در کل
کل بازدید ها: 60287
تعداد نفرات بازدید کننده: 22963

کل سایت
کل بازدید ها: 83951
تعداد نفرات بازدید کننده: 33332

 

 
همکاری های پژوهشی

همکاری در سفارش
ISI Impact factor= 5.49 (Q1)

Kaboli, P.J., Bazrafkan, M., Ismail, P., and Ling, K.-H. (2017). A Novel One-Click Automated Drug Discovery tool: A New Approach Based on Binding Efficiency Indices. FASEB J. 31: 818.7-818.7.
ISI Impact factor= 5.49 (Q1)
برای ثبت نام و مشاهده فهرست کارگاه ها، اینجا کلیک کنید


اطلاعیه مهم - برای دوستانی که درخواست همکاری دارند

نويسنده : watson در تاريخ : شنبه 12 تير 1395 - 18:33:29 | نظرات0 |  نسخه مناسب برای چاپ

تصمیم گرفتم بر اساس تماس ها و تجربیاتی که از بعضی محققین بدست می آورم مطالبی را که شاید هم جنبه درد دل داشته باشد و هم برای دیگران جنبه پند و اندرز داشته باشد را در قالب پندرزهای پژوهشکده آنلاین بگنجانم.


قابل توجه کلیه دوستان، همکاران، بخصوص دانشجویان محترم دکترا

ضمن تشکر از دوستانی که به اینجانب لطف دارند، و هر هفته تمایل خود را برای همکاری با اینجانب ارسال می کنند،

اینجانب هیچگونه همکاری افراد را در پروژه های خود و مقالات مستخرج از آنها نمی پذیرم، لطفا درخواست ندهید.

نوشتن مقاله و انتشار آن، بسیار فرا تر از پر کردن یک هفته ای جدول است و تمام افرادی که به نوعی تلاش کردند تا با اینجانب همکاری کنند، متاسفانه، دوستان دقت کافی که در حد مقاله  و اعتباری که برای آنها بهمراه می آورد، را ندارند.

یک کار جزئی انجام داده و سپس کار را رها می کنند به گمان اینکه فعالیت اندک آنها، آنها را در لیست نویسندگان مقاله قرار می دهد. خیر چنین نیست؟

به نظر شما با افرادی که می آیند با یک پروژه همکاری کنند و با کلی ادعا، بعد از یکسال کارها و دیتا ها را اشتباه تحویل می دهند، باید چه کار کنم؟ کلا جداول و اطلاعات که آنالیز صحیحی می شوند، نتیجه یک کار پژوهشی است که منتشر می شود.

نمیدونم شاید در ایران نتایج غلط در ژورنال های غیر معنبر منتشر می شود. واقعا بعضی رفتارها نظر من را نسبت به تحصیل کرده های داخل ایران عوض می کند.

آیا وقتی اطلاعات و آنالیز ها اشتباه است، باید عذرخواهی کرد و کار را اصلاح کرد، یا اینکه بفرمایند چرا قدر زحمت من را نمی دانید، این همه وقت برده با این همه گرفتاری .....

واقعا آیا شما در ایران در مقالات خود نتایج False منتشر می کنید؟

من عاشق ایران و ایرانی هستم، مدام میخواهد ذهنیتم عوض شود اما سعی میکنم نشود ....


اصل اول هر همکاری پژوهشی، پیگیری کار از ابتدا تا انتها و تا پذیرش نهایی مقاله است. در تمام این مدت باید تعهد وجود داشته باشد و اگر در هر مرحله، کار مورد تایید مدیر پروژه (اینجانب) نبود، باید کار مجددا انجام شود.

لذا اینجانب هیچگونه همکاری در زمینه کارهای پژوهشی را برای پروژه های خود نمی پذیرم، زیرا زمانیکه اطلاعات پروژه یا مقاله را با دیگران در میان میگذارم و ایشان کار را رها می کنند، عملا پروژه اینجانب را می سوزانند و از نظر من لغو می شود.

اما:

دوستان اگر خواستند، برای ایشان پروژه های مستقل یا مقاله تعریف می کنم، که اگر نتوانستند تکمیل کنند، پروژه های اینجانب آسیب ندیده باشد.

و یا چنانچه دوستانی نیاز به همفکری یا آنالیز یا ویرایش و یا هر کاری که در ارتباط با تخصص اینجانب باشد، داشتند، با ایشان همکاری میکنم، بدون اینکه اسم اینجانب در مقالات ایشان باشد.1

بنابراین بدلیل گرفتاری های کاری، کلیه پروژه های مشترک لغو هستند. قبلا از همه دوستان پوزش میخواهم.

مجددا تکرار میکنم، لطفا دوستانی که تا کنون برای همکاری تلاش داشتند، و کار های نصف و نیمه انجام دادند، دقت کنند:

پروژه هایی که شما لطف کردید، بسته شده اند (پروژه های کومارین، پروژه کورکومین، و مقاله مروری آلکالوئید)، یعنی کار را سوزاندید و مقالاتی هم بر روی آن ها نوشته نمی شود.2

سوزاندن پروژه و ایده، اصلا کار کمی نیست. اگر من با آسانی از کنار آن می گذرم فقط بخاطر روحیه انعطاف پذیری من است. فقط همین. زیرا اگر ناراحت زمان و وقت و یا اعتماد به افراد باشم، قدرت تمرکز بر روی پروژه های بعدی را نخواهم داشت.

اگر هم مدعی هستید کاری که انجام داده اید  ارزش انتشار را دارد، از نظر من شما آزاد هستید نتیجه همکاری خود را با من، منتشر کنید. زیرا این پروژه ها از نظر من بسته شده اند، "بدون اسم اینجانب" آزاد هستید نتایج کارهای خود را منتشر کنید.

متاسفم که همواره تلاشم این بود که انرژی بدهم، و شاید بی جهت افراد را تشویق می کردم. اما تنها مزیت این تشویق ها این بود که کلیه پروژه های اینجانب عقب افتاد، ماه ها وقت خود را صرف افراد کردم، که شاید کار گروهی قشنگ تر باشد.

واقعا متاسفم، امیدوارم بتوانم بهتر از قبل در خدمت دوستان باشم، فقط در یک چهار چوبی که هم اینجانب به پروژه های خود برسم و هم شما به اهداف خود در حد تلاش خود برسید.

درود بر همگی


1 دوستانی که تمایل دارند اینجانب با پروژه هایشان و تقویت رزومه هایشان همکاری کنم، میتوانند تمایل خود را برای هریک از موارد مندرج در این صفحه اعلام کنند.

2 پروژه Hedgehog هنوز باز است و فعلا قصد همکاری (فراتر از آموزش) با این پروژه را دارم و تا پایان سال جاری میلادی دوستان میتوانند کار را ادامه دهند. اگر تا ژانویه این پروژه تکمیل نشد، همانند پروژه های دیگر بسته می شود.

هر گونه سوالی دارید، تردید نکنید حتما با ایمیل زیر تماس بگیرید، در اسرع وقت پاسخ  می دهم. لطفا عنوان در ایمیل فراموش نشود. ایمیل های بدون عنوان خوانده نمی شوند.

نشانی پست الکترونیکی: pjabbarzadeh©gmail.com

مکانیسم داروهای ضد سرطان با منشا گیاهی

نويسنده : watson در تاريخ : چهارشنبه 26 خرداد 1395 - 14:29:17 | نظرات0 |  نسخه مناسب برای چاپ


همانطور که دوستان احتمالا اطلاع دارند، بیشتر داروهای شیمی درمانی با منشا گیاهی هستند که البته می دانید که عوارض شدیدی دارند و هر سلولی که در حال تقسیم باشد را از سلول های پوست، مو و ناخن گرفته تا سلول های سرطانی را تحت تاثیر قرار می دهند.

اما به هر حال علی رغم عوارض جانبی، بیماران سرطانی متاسفانه ناگزیر به مصرف آنها هستند. از این جمله داروهای گیاهی می توان به Paclitaxel و Camptothecin اشاره کرد.

ما به دنبال این هستیم که داروهایی موثر تر ولی تخصصی تر را پیدا کنیم که اختصاصا سلول های سرطانی را تحت تاثیر قرار دهد. برای این منظور ما با مدلینگ و شبیه سازی داروها برای جایگاه فعال آنزیمهای جهش یافته در سرطان، نخست باید مکانیسم عمل دارو را جهت مهار پیدا کنیم.

هدف از این مقدمه این بود که بعد از اینکه من در سال 2014 مقاله مروری در مورد مکانیسم های بربرین نوشتم بیش از  30 مقاله به آن ارجاع دادند، که یکی از این مقالات به نظرم خیلی جالب آمد که برای دوستانی که اطلاعات مفید می خواهند، حتما این مقاله را دانلود کنند. این مقاله دید خوبی را از داروهای شیمی درمانی در اختیار دوستان قرار می دهد.

مقاله: مکانیسم های داروهای صد سرطان با منشا گیاهی: فراتر از آپوپتوز


اطلاعیه مهم ویژه اعضای فعلی گروه دراگ دیسکاوری

کلیه پروژه هایی که در سال 94 آغاز شده اند می بایست تا اول تیرماه بسته شوند و یا از فاز آموزشی وارد فاز پژوهشی شوند. در غیر اینصورت بدلیل کم کاری، پروژه آنها بسته می شود.

اطلاعیه مهم ویژه اعضای "جدید"  و آینده گروه دراگ دیسکاوری

1- طرح های فعلی تنها تا اول تیر ماه معتبر بوده و از اول تیر ماه با تعرفه جدید ارائه می شوند.

2- هزینه ها و شرایط هر یک از دوره های دستیاری، پژوهشگری ارشد، و داینامیک مولکولی تغییر خواهد کرد.

3- افرادی که تمایل دارند به عنوان پژوهشگر ارشد دراگ دیسکاوری ثبت نام کنند، از اول تیر ماه هزینه این طرح به 2 میلیون تومان افزایش خواهد یافت، لذا استثنائا تا اول تیر ماه امکان ثبت نام با هزینه فعلی وجود دارد.

برای ثبت نام در طرح های فعلی تا اول تیر ماه بر روی این لینک کلیک کنید.

فهرست مرجع ژورنال های ISI - فهرست 2015

نويسنده : watson در تاريخ : چهارشنبه 5 خرداد 1395 - 17:22:27 | نظرات0 |  نسخه مناسب برای چاپ
دانلود فهرست کامل ژورنال های دارای ایمپکت فاکتور ISI از طریق لینک زیر میسر است.

اما برای اینکه دقیقا از ایمپکت فاکتور اطلاع پیدا کنید باید از سرویس غیر رایگان ISI موسوم به JCR استفاده شود.

برای اطلاع از ایمپکت فاکتور به هیچ عنوان به سایت ژورنال و ادعای ایشان اعتماد نکرده و باید  از طریق JCR استعلام کرد.

مورد بعد حتی به لینک سایت ژورنال هم اعتماد نکنید، زیرا لینک های جعلی زیاد هستند (در مورد ژورنال هایی که دارای هزینه انتشار هستند). لینک سایت ژورنال را نیز باید استعلام کرد.

اینکه چه ژورنالی با چه ایمپکت فاکتوری مقاله شما را بپذیرد نیز مستقیما با کیفیت مقاله مرتبط است.

هر کس تمایل داشت برای اینکه کمک شود (در صورت داشتن وقت و فرصت کافی اینجانب)، ژورنالی مورد نظرتون باشد استعلام میکنم.

—---( چون سایت های جعلی و کلاه بردار زیاد است)-------

فقط انتشاراتی مثل الزویر و نیچر چون بسیار شناخته شده هستند قابل جعل نیستند و سایت آنها مشهور است. ولی برای ناشرین کمتر شناخته شده باید استعلام ایمپکت فاکتور و نیز وب سایت ژورنال صورت گیرد.

لینک های دانلود فهرست ژورنال های:

ادامه ...
دانلود: کتاب های مفید در زمینه فارماکولوژی

نويسنده : watson در تاريخ : شنبه 28 فروردين 1395 - 19:11:39 | نظرات0 |  نسخه مناسب برای چاپ


دوستانی که در هر یک از گرایش های زیست شناسی تحقیق میکنند و بر روی انواع دارو کار می کنند، پیشنهاد می شود اطلاعات پایه ای خود را پیرامون مفاهیم فارماکولوژی گسترش دهند.

فارماکولوژی تصویری، Lippincott

فارماکولوژی پزشکی، در یک نگاه

برو به صفحه  1 [2] 3 ... 11 12 13
نکات ساده در نوشتن مقاله: عنوان یک مقاله باید چگونه باشد watson @ (شنبه 14 فروردين 1395 - 11:07:28) (استراتژی های ما در نگارش مقالات و میانبر های آموزشی)
دوره آموزشی شبیه سازی عصاره های گیاهی watson @ (يكشنبه 23 اسفند 1394 - 15:39:43) (پروژه های در حال ثبت نام)


چنانچه دانشجویان علاقمند هستند بر روی داروهای شیمیایی یا گیاهی کار کنند و یا از طرف استاد ایشان به عنوان داروی ضد باکتری، ضد سرطان، و غیره قصد مطالعه بر روی ترکیب خود را دارند، با ما مشورت کنند تا پایان نامه ایشان تبدیل به یک پروزه زیبای دراگ دیسکاوری شود. یا با همفکری با ما آنالیز دراگ دیسکاوری کار خود را نیز به ما بسپارند تا اطلاعات و نتایج حاصل از پایان نامه چندین برابر شده و مقالات متعددی را پشتیبانی کنند.

دانشجویان این رشته ها می توانند برای پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی خود به ما مراجعه کنند:

- زیست شناسی ---> سلولی و مولکولی - بیوشیمی - بیوفیزیک - ژنتیک - میکروبیولوژی - بیوتکنولوژی - بیوانفورماتیک - علوم گیاهی - فیزیولوزی جانوری
- شیمی ---> شیمی آلی - بیوشیمی
- کامپیوتر ---> نرم افزار - بیوانفورماتیک
- علوم پزشکی ---> پزشکی - دامپزشکی - داروسازی - فارماکولوژی - پزشکی مولکولیتذکر مهم: چنانچه داروی خاصی را مورد نظر خود دارید یا از گیاه خاصی عصاره گیری کرده اید که می خواهید اثر آن را برای درمان بیماری ها از طریق مکانیسم های مولکولی بررسی نمایید می توانید با ایمیل زیر تماس گرفته و طرح پیشنهادی خود را مطرح نمایید تا امکان انجام آن در یک یا چند پروژه دراگ دیسکاوری بررسی شود:

pjabbarzadeh@gmail.comPhD (ongoing) in:
Molecular Medicine
-
Researcher and lecturer in:
Cancer Drug Discovery
Biochem-informatics
Systems Pharmacology

ParhamAcademy.comThis site is powered by ParhamAcademy.com.
Designer : Mr Mirabootalebi
زمان بازسازي صفحه :0.4443 ثانيه, 0.1929 براي هر جستجو .