نام کاربری:

کلمه عبور:


به خاطر داشتن

[ ]


تاریخ آغاز به فعالیت گروه پژوهشی دراگ دیسکاوری و تاسیس پایگاه دراگ دیسکاوری ایران ژانویه 2015 (دیماه 1393) است.

برای ثبت نام در پروژه ها و دوره های طراحی دارو، اینجا کلیک کنید.


دراگ دیسکاوری در پزشکی مولکولی

دراگ دیسکاوری در حیطه رشته پزشکی مولکولی است و دانشجویان و فارغ التحصیلان پزشکی مولکولی می بایست در این حیطه به روز باشند.

با مطالعه شبیه سازی دارویی و افزایش دانش خود در فارماکولوژی مولکولی گام های موثری در شناخت مکانیسم عمل بیماری ها و پیدا کردن روش های درمانی جدید بر می دارند.

---> ادامه طلب

بازدید از این صفحه امروز
کل بازدید ها: 46
تعداد نفرات بازدید کننده: 12

بازدید از این صفحه در کل
کل بازدید ها: 61061
تعداد نفرات بازدید کننده: 23327

کل سایت
کل بازدید ها: 85234
تعداد نفرات بازدید کننده: 33895

 

 
همکاری های پژوهشی

همکاری در سفارش
ISI Impact factor= 5.49 (Q1)

Kaboli, P.J., Bazrafkan, M., Ismail, P., and Ling, K.-H. (2017). A Novel One-Click Automated Drug Discovery tool: A New Approach Based on Binding Efficiency Indices. FASEB J. 31: 818.7-818.7.
ISI Impact factor= 5.49 (Q1)
برای ثبت نام و مشاهده فهرست کارگاه ها، اینجا کلیک کنید


مطالب در بخش : ثبت نام در دروس شاه کلید


یک مژده کوچک برای تمام دوستان


از آنجاییکه اینجانب در خارج از ایران هستم، حقیقتا قلبا رضایت ندارم عزیزان هموطنم از داخل ایران برای من در خارج از ایران، بابت دریافت کلاس های زیر هزینه واریز کنند. از آنجاییکه تا کنون نیز هزینه ها و زمانی که من برای این کلاس ها صرف کرده ام بازگشت داشته است،


بنابراین


از امروز، 28 مرداد ماه 1395، بطور رسمی فیلم های کلاس های زیر بصورت رایگان برای تمام علاقمندان قابل دسترسی و دانلود خواهد بود.


زیست شناسی سلولی - 26 جلسه

زیست شناسی مولکولی - 20 جلسه

بیوشیمی - 21 جلسه


دوره آموزشی کارشناسی ارشد زیست شناسی - ثبت نام در دروس شاه کلید

نويسنده : watson در تاريخ : دوشنبه 20 مهر 1394 - 09:51:30 | 0 |  نسخه مناسب برای چاپ

از سال 1384 ما اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی کارشناسی ارشد کرده ایم. در ابتدا این عمل با همکاری با موسسات سجش و دانش، سنجش تکمیلی، و قلم چی آغاز شد، سپس از سال 1388 بصورت مسنقل در دفتر مرکزی پایگاه زیست شناسی ایران تشکیل گردید. از سال 1392 نیز با توجه به عدم امکان مراجعه حضوری در ایران (بدلیل اقامت در خارج از ایران) تمام مشاوره ها و آموزشهای ما بصورت آنلاین است.

طی این مدت سعی داشته علی رغم مشغله های گوناگون، خدمات و همکاری های آنلاین خود را گسترش دهیم تا بتوانیم در طراحی آینده جوانان پر تلاش ایرانی نقشی ایفا کنیم.

در این دوره آنلاین، 100 ساعت کلاس آموزشی به همراه مشاوره آنلاین در اختیار کاربرانی که در این دوره ثبت نام کنند، قرار میگیرد.

توضیح: طرحی را ما برای نخستین بار اجرا کردیم که با این استراتژی موفق شده ایم افراد گوناگونی را با رتبه های یک و دو رقمی به دانشگاه ها و رشته های درجه یک وزارت علوم و بهداشت بفرستیم. ما در طرح مولکول محور، دانشجویان را به این توانایی میرسانیم که با تاکید بر دو درس کلیدی زیست شناسی سلولی و مولکولی، و بیوشیمی در تمام گرایش های زیست شناسی نتیجه بگیرند.


ویدئو ها شامل:

26 جلسه زیست شناسی سلولی - 165000 تومان

20 جلسه زیست شناسی مولکولی - 105000 تومان

21 جلسه بیوشیمی - 105000 تومان


مخاطبین:

کلیه دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در رشته های ژنتیک، بیوشیمی، زیست شناسی سلولی و مولکولی، و بیوتکنولوژی در وزارت های علوم و بهداشت را دارند.

همچنین میتوانید از طریق پست الکترونیکی pjabbarzadeh@gmail.com و پیام خصوصی در تماس باشید.

 


چنانچه دانشجویان علاقمند هستند بر روی داروهای شیمیایی یا گیاهی کار کنند و یا از طرف استاد ایشان به عنوان داروی ضد باکتری، ضد سرطان، و غیره قصد مطالعه بر روی ترکیب خود را دارند، با ما مشورت کنند تا پایان نامه ایشان تبدیل به یک پروزه زیبای دراگ دیسکاوری شود. یا با همفکری با ما آنالیز دراگ دیسکاوری کار خود را نیز به ما بسپارند تا اطلاعات و نتایج حاصل از پایان نامه چندین برابر شده و مقالات متعددی را پشتیبانی کنند.

دانشجویان این رشته ها می توانند برای پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی خود به ما مراجعه کنند:

- زیست شناسی ---> سلولی و مولکولی - بیوشیمی - بیوفیزیک - ژنتیک - میکروبیولوژی - بیوتکنولوژی - بیوانفورماتیک - علوم گیاهی - فیزیولوزی جانوری
- شیمی ---> شیمی آلی - بیوشیمی
- کامپیوتر ---> نرم افزار - بیوانفورماتیک
- علوم پزشکی ---> پزشکی - دامپزشکی - داروسازی - فارماکولوژی - پزشکی مولکولیتذکر مهم: چنانچه داروی خاصی را مورد نظر خود دارید یا از گیاه خاصی عصاره گیری کرده اید که می خواهید اثر آن را برای درمان بیماری ها از طریق مکانیسم های مولکولی بررسی نمایید می توانید با ایمیل زیر تماس گرفته و طرح پیشنهادی خود را مطرح نمایید تا امکان انجام آن در یک یا چند پروژه دراگ دیسکاوری بررسی شود:

pjabbarzadeh@gmail.comPhD (ongoing) in:
Molecular Medicine
-
Researcher and lecturer in:
Cancer Drug Discovery
Biochem-informatics
Systems Pharmacology

ParhamAcademy.comThis site is powered by ParhamAcademy.com.
Designer : Mr Mirabootalebi
زمان بازسازي صفحه :0.2154 ثانيه, 0.1508 براي هر جستجو .